Уряд США встановив «нульового пацієнта» COVID-19

СВІТ
15.06.2023, 18:46
Уряд США встановив «нульового пацієнта» COVID-19
Фото: Bild

Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.

Такі відомості з посиланням на звіт кількох чиновників з уряду США виклало авторитетне видання "Fox News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За їхніми даними, "нульовим пацієнтом" виявився науковець Бен Ху, який працював у лабораторії в Ухані, де, швидше за все, спалахнув і миттєво поширився COVID-19.

«Пан Ху створював SARS-подібні віруси та перевіряв їх на мишах і на кажанах. Якби нам довелося вгадувати, хто найбільше ризикує випадково заразитись цим ризикованим вірусом, то це був би він», – зазначив неназваний урядовець США, який працює молекулярним біологом у Гарвардському Університеті.

Ще одне джерело видання "Fox News" повідомило, що у Бена Ху і його начальника Ші Чженлі ще на початку осені 2019 року розвинулися симптоми, які згодом стали характерними для коронавірусу, але влада КНР вирішила це свідомо приховати.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що вивчення того, як інформаційна екосистема впливає на колективну поведінку людей, має стати "кризовою дисципліною".

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23.11.2023, 12:14
Кримінал
На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.
02.11.2023, 11:06
Кримінал
Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.
30.10.2023, 17:09
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19.06.2023, 19:32
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08.06.2023, 18:24