Уряд звільнив Мустафу Найєма з посади голови Держагентства відновлення

ПОЛІТИКА
18 червня, 17:15
Уряд звільнив Мустафу Найєма з посади голови Держагентства відновлення

Найєм написав заяву про звільнення 10 червня, звинувативши Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд

Сьогодні, 18 червня, кабінет міністрів звільнив  Мустафу Найєма із посади голови Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про звільнення... Найєма Мустафи-Масі з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України», – йдеться у повідомленні 

Обов'язки Найєма тимчасово виконуватиме Роман Комендант. «Про тимчасове покладення виконання обов’язків
голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на Коменданта Романа Анатолійовича», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,10 червня стало відомо, що голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм повідомив, що йде у відставку та написав заяву про звільнення з посади.

Найєм звинуватив премʼєр-міністра Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві, і подав у відставку через незгоду.


5 червня Адвоката з компанії Масі Найєма (брата Мустафи Найєма) викрито на хабарі в $200 тис.

НАБУ і САП викрили адвоката Олексія Носова на пропозиції надати 200 тисяч доларів хабаря детективу і прокурору у справі бізнес-партнера Ігоря Коломойського Михайлі Кіпермана. Ці кошти пропонувались за те, щоб змінити у справі Кіпермана підслідність, тобто передати іншому правоохоронному органу.

«Кошти пропонувались детективу НАБУ та прокурору САП за ухвалення рішення про передачу справи стосовно підзахисного до іншого органу досудового розслідування. Йдеться про справу щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн», – йшлося у повідомленні НАБУ.

У юридичній фірмі «Міллер» відразу опублікували допис, щодо початку слідчих дій стосовно Олексія Носова. За словами юристів компанії, фірма будується на принципах чесності у відносинах з клієнтами та державою, тож там «не очікували такого від члена команди навіть на рівні слідчої версії».

«Тому за рішенням команди компанія розриває будь-які відносини з Олексієм Носовим, відповідні юридичні дії ми реалізуємо в найближчий час, коли Олексій буде на звʼязку. Ми докладаємо всіх зусиль для встановлення істини та сприятимемо офіційному розслідуванню», – йдеться у дописі компанії на Facebook.

Адвокатська спільнота засудила таке рішення компанії.


Варто зауважити, що приходом Мустафи Найєма до Агентства відновлення, на чесному та прозорому конкурсі на начальника служби відновлення Житомирської області переміг Сергій Носов, який з лютого місяця 2024 року очолює дану службу.

Сергій Носов є братом Олексія Носова, який був партером юридичної фірми Miller співзасновником якої є брат Мустафи.

На етапі «слідчої версії» за «майже законною» ухвалою «у стані шоку» компанія розірвала будь-які відносини з Олексієм, поки той був не на зв'язку.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Застосунок не згадується в жодному нормативно-правовому акті, що викликає питання про юридичні наслідки вчинених у додатку дій.
21 травня, 17:34
Політика
Рішення підтримали 273 народні депутати
09 травня, 11:25
Політика
Постанову про звільнення Кубракова внесла група депутатів із різних фракцій та груп на чолі з Давидом Арахамією
09 травня, 10:20
Політика
Почались кадрові чистки, але поки виключно у Міноборони.
18.09.2023, 13:46