Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу

ЕКОНОМІКА
19.02.2020, 11:13
Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу

Фірма дружини Андрія Фаворова виграла тендер із імовірно завищеними цінами.

Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету міністрів України за результатами тендера 13 лютого уклав договір зі столичною ТОВ «Магонова і партнери» на підготовку та публічну презентацію звіту про перебіг і результати виконання Програми діяльності Кабміну в 2019 році.

Загальна вартість закупівлі становить 84 тис. грн, повідомляє «Главком».

Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу_1

Згідно з офіційним прайсом, послуги графічного дизайну обійшлися в 36 тис. грн. Ще 24 тис. пішло на комунікацію приватної фірми з міністерствами (збір даних). 18 тис. грн вартували послуги з підготовки тез. Найдешевше коштувало редагування – 6 тис. грн. 

Розкритикував марнотратство уряду скандальний нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський.

«Кабінет міністрів з усіма своїми зарплатами і космічними преміями навіть не спромігся підготувати звіт про виконану роботу. І широким жестом жбурнув з бюджету 84 тисячі, надавши цю можливість приватній компанії ТОВ "Магонова і партнери"… Чи в своєму розумі прем'єр-міністр, якщо оплачує нашими грошима роботу, яка входить в коло його безпосередніх обов'язків? На мою думку, трохи вкрай зухвало вийшло. Король слайдів виявився нездатним навіть склепати слайди самостійно», – відреагував політик у Facebook. 

Сама ж керівниця фірми-переможця тендера Анастасія Магонова розмістила допис у соцмережі, в якому запевнила, що сумлінно поставилася до підготовки річного звіту Кабміну.

«Над презентацією офіс працював цілодобово. Звірка була о 1:00, 3:00, 5:00, 7:00 і далі по робочому дню. І це, повірте, не один день…Тому офіційно заявляю, що презентацію ми зробили круту. Команда, як завжди, спрацювала на 200%», – сказала вона. 

Також у цьому дописі Магонова підтвердила, що дружиною топменеджера «Нафтогазу» Андрія Фаворова.

Читайте також:
Корупція знову запанувала на вітчизняному ринку газу, а оліґархи зароблятимуть на різниці цін для населення і підприємств.
29 липня, 08:12
Піар коштом платників податків
29 липня, 08:05
Олег Синєгубов продовжує впроваджувати у життя корупційні схеми свого попередника
27 липня, 08:45
Нові політичні технології в Опішні
26 липня, 10:30
Клан Гандольфілів вирішив "рейдернути" Держпродспоживслужбу в Полтавській області
16 липня, 14:03
Як заступник помічника держсекретаря США закривав «справу про рюкзаки Авакова».
13 липня, 09:45