Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу

ЕКОНОМІКА
19 лютого, 11:13
Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу

Фірма дружини Андрія Фаворова виграла тендер із імовірно завищеними цінами.

Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету міністрів України за результатами тендера 13 лютого уклав договір зі столичною ТОВ «Магонова і партнери» на підготовку та публічну презентацію звіту про перебіг і результати виконання Програми діяльності Кабміну в 2019 році.

Загальна вартість закупівлі становить 84 тис. грн, повідомляє «Главком».

Урядовий тендер виграла дружина топменеджера Нафтогазу_1

Згідно з офіційним прайсом, послуги графічного дизайну обійшлися в 36 тис. грн. Ще 24 тис. пішло на комунікацію приватної фірми з міністерствами (збір даних). 18 тис. грн вартували послуги з підготовки тез. Найдешевше коштувало редагування – 6 тис. грн. 

Розкритикував марнотратство уряду скандальний нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський.

«Кабінет міністрів з усіма своїми зарплатами і космічними преміями навіть не спромігся підготувати звіт про виконану роботу. І широким жестом жбурнув з бюджету 84 тисячі, надавши цю можливість приватній компанії ТОВ "Магонова і партнери"… Чи в своєму розумі прем'єр-міністр, якщо оплачує нашими грошима роботу, яка входить в коло його безпосередніх обов'язків? На мою думку, трохи вкрай зухвало вийшло. Король слайдів виявився нездатним навіть склепати слайди самостійно», – відреагував політик у Facebook. 

Сама ж керівниця фірми-переможця тендера Анастасія Магонова розмістила допис у соцмережі, в якому запевнила, що сумлінно поставилася до підготовки річного звіту Кабміну.

«Над презентацією офіс працював цілодобово. Звірка була о 1:00, 3:00, 5:00, 7:00 і далі по робочому дню. І це, повірте, не один день…Тому офіційно заявляю, що презентацію ми зробили круту. Команда, як завжди, спрацювала на 200%», – сказала вона. 

Також у цьому дописі Магонова підтвердила, що дружиною топменеджера «Нафтогазу» Андрія Фаворова.

Читайте також:
Про те, що голова Держгеонадр Роман Опімах за безцінь віддає олігархам національні природні багатства, не писав хіба ледащий.
03 липня, 13:42
Любченко, який був заступником податкової в часи Клименка-Януковича, зараз очолює державну податкову по протекції голови Офісу президента.
01 липня, 22:01
Хабарника Андрія Балоня призначено головою обласної державної адміністрації за особистим проханням Володимира Зеленського.
26 червня, 10:45
З 2017-го до квітня 2020 року, «Онур Конструкцiон Інтернешнл» та представництво «Онур Тааххют» вже «освоїли» підрядів на 37 млрд грн.
17 червня, 18:29
Запровадження мит на дизельне паливо посилить позиції групи «Приват» й вдарить по кишенях громадян.
16 червня, 17:12
Вищий антикорупційний суд взяв під варту Андрія Кічу терміном на 2 місяці.
15 червня, 11:38