В Алжирі та Туреччині депутати закликали ввести війська у Ґазу

СВІТ
03.11.2023, 21:56
В Алжирі та Туреччині депутати закликали ввести війська у Ґазу
Фото: YouTube

Антиізраїльська коаліція розростається. До іранців, сирійців та єменців приєднуються алжирці, тоді як турки ще розмірковують.

3 листопада парламент Алжиру голосами 100% депутатів надав президенту Абдельмаджиду Теббуну повноваження розпочати війну проти Ізраїлю. Точну дату можливого нападу не вказано.

У президентській канцелярії наразі ніяк не прокоментували ініціативу парламентарів. Натомість вони поспішили запевнити, що ухвалений документ лише «допускає ймовірність початку воєнної агресії Алжиру проти Ізраїлю, у разі, якщо буде здійснено повноцінний геноцид палестинського народу».

Майже з аналогічною пропозицією, але вже до президента Туреччини, виступив союзник Реджепа Тайїпа Ердогана по урядовій коаліції та голова партії «Refah» Фатіх Ербакан. Турецький парламентар закликав ввести війська на територію смуги Ґази для порятунку палестинців.

«Відповідно до статті 92 нашої Конституції ми переконливо просимо та вимагаємо від президента Ердогана ухвалити рішення про розміщення окремих підрозділів збройних сил Туреччини на території Палестини, а саме у Ґазі терміном на один рік. Наша мета має полягати у створенні безпечної зони на суші та коридору безпеки на морі», — заявив Фітіх Ербакан.

Насамкінець «Останній Бастіон» нагадує читачам, що й урядовці США стали більш критичними до влади Ізраїля. У Білому домі переконують уряд Біньяміна Нетаньягу визнати право палестинців на свою власну незалежну державу.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18
Світ
Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.
17 травня, 19:23
Світ
Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.
07 травня, 08:28