В Білорусі відбулося засідання силовиків після вибухів на військовому аеродромі

ВІЙНА
27.02.2023, 20:05
ДРЛС А-50 під час посадки на тому самому аеродромі у Мачулищах
ДРЛС А-50 під час посадки на тому самому аеродромі у Мачулищах

Білоруський диктатор погрожу "чималою" кількістю силовиків

Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, після ймовірного інциденту на військовому аеродромі в селищі Мачулищі провів засідання з представниками силових структур.

Про це медіа агенція Останній Бастіон повідомляє з посиланням на білоруське державне інформагентство БЕЛТА та моніторингову групу Беларускі Гаюн.

В Білорусі відбулося засідання силовиків після вибухів на військовому аеродромі_1

На засіданні були присутні Держсекретар Радбезу Білорусі, міністри внутрішніх справ і оборони, голови КДБ і Держприкордонкомітету країни.

"У нас чимала чисельність людей у погонах. Усі озброєні. Це люди, заточені на захист своєї Вітчизни. Цим нам треба користуватися. Дисципліна і виконання своїх обов'язків. Особливо на кордоні", - заявив Лукашенко.

Він наголосив, що міліція, КДБ, військові "повинні бачити на рубежах нашої країни будь-яку найдрібнішу агресивність щодо нашої держави, щоб вжити відповідних заходів реагування".

Лукашенко переконаний, що вороги країни будь-яку можливість, що "сколихнути" ситуацію в Білорусі. "Я прошу вас і вимагаю від вас виконати ці настанови. Все інше - за мною", - зазначив Лукашенко. 

Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22.08.2023, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29.06.2023, 07:05
Політика
Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.
24.06.2023, 19:36
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09.03.2023, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03.03.2023, 17:28