В Центральноафриканській республіці встановили пам‘ятник московським душогубам

СВІТ
29.11.2021, 15:27
В Центральноафриканській республіці встановили пам‘ятник московським душогубам
Фото: google

В столиці ЦАР Банґі відкрили композицію в пам‘ять бойовиків сумнозвісної в Україні та світі російської ПВК «Ваґнера».

В столиці ЦАР Банґі відкрили скульптурну композицію в пам‘ять про бійців Урядових військ (FACA) та... бойовиків сумнозвісної в Україні та світі російської ПВК «Ваґнера».

«Ваґнерівці» в ЦАР присутні давно: вперше про перебування бойовиків «Ваґнера» в цій країні стало відомо в липні 2018-го року, коли російська знімальна група, в складі журналіста Орхана Джемаля, оператора Кіріла Радченка та режисера Алєксандра Расторґуєва була розстріляна на шляху до бази «Ваґнерівців», про яких вона приїхала робити матеріал.

З того часу новини про діяльність бойовиків даного формування з’являються регулярно. Останнє повідомлення датовано 25.11.2021, коли стало відомо про падіння ґвинтокрила з «Вагнерівцями» в річку Убанґі.

Читайте також:

Загалом, за час свого перебування в ЦАР, «Ваґнерівці» «напрацювали» на цілу низку статей пов‘язаних з порушеннями законів ведення війни та злочинами проти людяності.

Згідно з доповіддю Управління Верховного комісара ООН з прав людини від 27.10.2021, російські бойовики причетні до насильницького переслідування мирних мешканців, а також журналістів, представників гуманітарних місій та національних меншин.

Окрім того, через те, що «ваґнерівці» тісно співпрацюють з тамтешньою поліцією та збройними силами та, серед іншого, беруть участь у затриманнях - їхні жертви позбавлені правосуддя, що підігріває атмосферу безкарності.

Бойовики «Ваґнера» також причетні до катувань та позасудових страт, відзначили в ООН. 

Чим більше пам’ятників носіям «русского мира» тим краще… в Африці й загиблим!!!

Читайте також:
"Президент Голобородько" перейшов усі дозволені чинним законодавством межі. Далі – тільки нахабна узурпація влади, можливо з кров'ю.
28.09.2021, 09:12
Незалежний болгарський журналіст Христо Грозєв таки приїхав до Києва, зніматиме фільм про провал операції з затримання "вагнерівців".
10.03.2021, 08:01
Керівник ПВК "Вагнер" і особистий кухар Владіміра Путіна — Євгєній Прігожин мітить у президентське крісло РФ.
05.10.2020, 12:31
У Генпрокуратурі Білорусі повідомили, після чого ухвалять рішення про видачу Україні затриманих найманців ПВК "Вагнера"
06.08.2020, 19:40
SpaceX планує запустити 52 ракети за рік – по одній на тиждень
вчора, 18:22
Країна готова прийняти у себе більшу військову присутність НАТО.
вчора, 17:55