В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

СВІТ
19.11.2019, 12:55
В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністерство освіти Естонської Республіки підготувало нову навчальну програму для закладів дошкільної освіти та початкової школи, в якій не буде згадок про переваги мультикультурного суспільства.

Таку інформацію передає видання "YLE". Зазначається, що міністерська ініціатива покликана підкреслити важливість вживання естонської мови, а також плекання національних естонських традицій і культури у сучасному світі.

Водночас передбачено, що педагоги мають бути носіями естонської національної ідентичності, всіляко підкреслювати її переваги над мультикультурним суспільством. Тим самим направляти дітей до шанування власного фольклору і національних героїв.

Крім того, вихователі дитячих садків та вчителі початкової школи через гру мають всіляко наголошувати дітям на існуванні лише двох фізіологічних статей.

Запропоновані міністерством освіти зміни вже викликали обурення лібералів, керівництва Євросоюзу і різних міжнародних організацій, що вимагають від естонського уряду ветувати навчальну програму. 

В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті_1

(Фото: "YLE")

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Валерій Залужний заявив, що «контракт зі США щодо безпеки завершився».
вчора, 10:16
Світ
Великі суми, що зберігаються у банках, тепер перебувають під особливою увагою податкових органів. Такі нові правила запровадили в Іспанії.
12 травня, 21:49
Світ
Посівні площі можуть стати непридатними на 50 років.
12 травня, 16:34
Світ
Рішення федерального уряду у Берні завершить законодавчий процес, розпочатий парламентом країни торік у грудні. Для палестинців це удар.
12 травня, 13:43
Світ
Президент США назвав опонентів невдахами.
12 травня, 10:21
Світ
Прем'єр-міністр Вірменії переконаний, що його країна надалі мирно співіснуватиме з Азербайджаном. Туреччина підтримує такі кроки сусідів.
11 травня, 17:30