В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

СВІТ
19.11.2019, 12:55
В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністерство освіти Естонської Республіки підготувало нову навчальну програму для закладів дошкільної освіти та початкової школи, в якій не буде згадок про переваги мультикультурного суспільства.

Таку інформацію передає видання "YLE". Зазначається, що міністерська ініціатива покликана підкреслити важливість вживання естонської мови, а також плекання національних естонських традицій і культури у сучасному світі.

Водночас передбачено, що педагоги мають бути носіями естонської національної ідентичності, всіляко підкреслювати її переваги над мультикультурним суспільством. Тим самим направляти дітей до шанування власного фольклору і національних героїв.

Крім того, вихователі дитячих садків та вчителі початкової школи через гру мають всіляко наголошувати дітям на існуванні лише двох фізіологічних статей.

Запропоновані міністерством освіти зміни вже викликали обурення лібералів, керівництва Євросоюзу і різних міжнародних організацій, що вимагають від естонського уряду ветувати навчальну програму. 

(Фото: "YLE")

Читайте також:
Президент Жаїр-Мессіаш Болсонару направив загони Збройних сил Бразилії у штат Сеара для вгамування страйку правоохоронців.
вчора, 13:05
102 роки з дня проголошення державної самостійності сьогодні відзначають в Естонії.
вчора, 12:10
У Білому домі готують мирну угоду, яка покладе край довготривалому воєнному конфлікті між урядом Афганістану та угрупуванням "Талібан".
вчора, 11:25
Федерація Кавказьких Асоціацій провела акції протесту в Стамбулі та Анкарі проти виловлювань посла РФ Олексія Єрхова.
вчора, 10:20
У перемогу Трампа вірять не лише республіканці, але й значна частина демократів.
вчора, 06:59
Міністерство внутрішніх справ Фінляндської Республіки узгодило план перевезення до країни 175 мігрантів із Азії.
23 лютого, 18:40