В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

19 листопада, 12:55
СВІТ
В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністерство освіти Естонської Республіки підготувало нову навчальну програму для закладів дошкільної освіти та початкової школи, в якій не буде згадок про переваги мультикультурного суспільства.

Таку інформацію передає видання "YLE". Зазначається, що міністерська ініціатива покликана підкреслити важливість вживання естонської мови, а також плекання національних естонських традицій і культури у сучасному світі.

Водночас передбачено, що педагоги мають бути носіями естонської національної ідентичності, всіляко підкреслювати її переваги над мультикультурним суспільством. Тим самим направляти дітей до шанування власного фольклору і національних героїв.

Крім того, вихователі дитячих садків та вчителі початкової школи через гру мають всіляко наголошувати дітям на існуванні лише двох фізіологічних статей.

Запропоновані міністерством освіти зміни вже викликали обурення лібералів, керівництва Євросоюзу і різних міжнародних організацій, що вимагають від естонського уряду ветувати навчальну програму. 

(Фото: "YLE")

Читайте також:
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30
Міністр оборони Естонії Юрі Луйк стурбований тим, як деякі очільники країн-учасниць НАТО намагаються відбілити агресивну зовнішню політику РФ.
03 грудня, 14:40