В Інтернеті гостро відреагували на заяву Луценка звільнити новопризначеного прокурора Полтавщини

ПОЛТАВА
07.12.2016, 09:35
В Інтернеті гостро відреагували на заяву Луценка звільнити новопризначеного прокурора Полтавщини

Прокурор Полтавської області Микола Кармазін може бути звільнений через втечу Геннадія Капканова, підозрюваного у справі бот-мережі Avalanche. Про це в кулуарах Верховної Ради розповів генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомило ОРД.

– Втік він за рішенням суду. Суд ухвалив рішення, базуючись на тих статтях, які йому внесли. Серед них не було статті 115 (замах на вбивство), яка не передбачала іншого запобіжного заходу, крім взяття під арешт. Як би мені не було неприємно, але провина не з боку судді. Вина лежить на прокурорах, – сказав Луценко.

Генпрокурор також заявив, що в зв'язку з цим буде розглядатися питання про відповідальність їх безпосереднього керівника.

– Не виключаю, що новопризначений прокурор Полтавської області може втратити свою посаду, – сказав Луценко.

Микола Кармазін був призначений новим прокурором лише на початку листопада 2016 року. У Полтаві його представляв особисто Юрій Луценко.

Нагадаємо, 1 грудня силовики заявили про затримання в Україні організатора кіберзлочинної групи Avalanche Геннадія Капканова і двох його посібників. Перед цим, 30 листопада, полтавські ЗМІ розповіли про спецоперацію КОРДу, який зі стріляниною затримав чоловіка в центрі міста. Підозрюваний чинив озброєний опір, зокрема, стріляв у силовиків у відповідь.

Капканову інкримінували вчинення кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом) та ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж), ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

3 грудня стало відомо, що суд не взяв Капканова під варту і той зник.

Зазначимо, користувачі Інтернет гостро відреагували на рішення Генпрокурора, який дорікнув Кармазіну тим, що полтавські прокурори не інкримінували злочинцеві ст. 115 ККУ.


Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32