В Ірані затримали трьох співробітників української розвідки

ВІЙНА
23 червня, 09:06
В Ірані затримали трьох співробітників української розвідки

Як повідомляють іранські медіа, вони планували диверсію на заводі з виробництва БПЛА в Ісфахані.

Іранські силовики затримали трьох українських розвідників, які готували диверсію на одному з військових об'єктів Ісламської Республіки.

Як повідомляє агентство Tasnim News, операцію провела служба безпеки Корпусу вартових ісламської революції (КВІР).

Коли саме було проведено операцію з нейтралізації представників України — не уточнюється. Інформація про затримання з’явилася в іранській пресі в неділю, 22 червня.

Попередньо, затримання відбулося на південь від Тегерана, подробиці не розкриваються. Відомо лише, що українці нібито готували диверсію на заводі з виробництва безпілотників в Ісфахані.

Служба безпеки Ірану заарештувала трьох співробітників української розвідки, які планували атаку на завод з виробництва безпілотників в Ісфахані,
— пише агентство Tasnim News.

За інформацією телеканалу Al Mayadeen, в околицях іранської столиці служба безпеки КВІР провела операцію із затримання осіб, які нібито працювали на ізраїльський «Моссад». Повідомляється, що всі троє були озброєні й готували теракти на території Ірану.

За даними КВІР, затримані українські шпигуни будуть страчені через повішання — таке рішення ухвалив Верховний суд Ірану. Вирок має бути приведений до виконання протягом двох тижнів.

МЗС Ірану цю інформацію не коментує.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
Переговори щодо Сектора Гази та мирного плану президента США Трампа відбудуться 6 жовтня у Єгипті.
вчора, 17:27
Війна
Поки Глобальна Флотилія намагалася прорвати морську блокаду Гази, на суходолі розгорнулися не менш драматичні події.
вчора, 11:22
Війна
Ізраїльські окупаційні війська не дослухалися та продовжили знищувати Сектор Гази.
04 жовтня, 08:05
Війна
Управління Ґазою буде передано палестинському технократичному органу за підтримки арабських та ісламських країн.
03 жовтня, 23:01
Війна
Трамп оголосив дедлайн для ХАМАС і пообіцяв «пекло, якого ніхто раніше не бачив», якщо угоди щодо Сектора Гази не буде.
03 жовтня, 18:30
Політика
МЗС Пакистану: План США ігнорує пропозиції арабських та ісламських країн.
03 жовтня, 16:48