В Іспанії ліквідували банду, яка експлуатувала українців

СВІТ
23 січня, 13:51
В Іспанії ліквідували банду, яка експлуатувала українців
Фото: google

Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.

Вважається, що банда займалася контрабандою великих партій тютюну, який перетворювали на підроблені сигарети. Заводи могли виготовляти понад півмільйона пачок сигарет щодня, які продавалися по всій Іспанії та за кордоном.

Під час рейду правоохоронці вилучили тютюнові вироби на суму 37,5 мільйона євро, розкішні автомобілі, ювелірні вироби та великі суми готівки. Обшуки провели у понад 20 будинків, промислових будівель і магазинів.

Поліція заявила, що банда також диверсифікувала виробництво, розробляючи великі плантації марихуани. Розслідування залучило допомогу Європейського поліцейського агентства Європол.

За даними Організації Об’єднаних Націй, по всій Європі зареєстровано майже вісім мільйонів українських біженців, серед них в Іспанії проживає понад 160 тисяч людей. У листопаді законодавці Європейського парламенту повідомили, що трудова експлуатація українців зростає, заявивши, що терміновість ситуації та мовні бар’єри іноді змушують біженців брати неофіційну та низькооплачувану роботу.

Читайте також:
Опінії
В реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував Юрій Луценко
19 березня, 13:25
Політика
Історія успіху: від союзу із серійним вбивцею — до контролю за Міноборони
13 березня, 11:50
Полтава
Посадовців «Полтавського КХП» підозрюють у привласненні гуманітарної допомоги та завданні збитків державі на 800 тис. грн
02 березня, 10:25
Кримінал
За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф
28 лютого, 15:42
Кримінал
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
28 лютого, 13:50
Світ
Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.
20 січня, 12:42