В НАБУ продовжують “ганятися” за невловним Татаровим

КРИМІНАЛ
24 лютого, 14:51
В НАБУ продовжують “ганятися” за невловним Татаровим
Фото: Україна Молода

«Друзям – все, ворогам – закон».

В НАБУ інформують, що адвокати заступника керівника Офісу Президента, намагаючись у будь-який спосіб скасувати підозру своєму підзахисному – заступнику керівника Офісу президента Олега Татарова.

У відомстві зазначили, що захисники Татарова розповсюджують неправдиву інформацію: нібито детективи НАБУ повідомили про підозру посадовцю в незаконний спосіб, залишивши документ за місцем роботи, а не проживання.

“У зв’язку з чим інформуємо, що детективи  НАБУ повідомили заступнику керівника ОП про підозру у спосіб, передбачений КПК України. В пошуку посадовця 18 грудня 2020 року детективи використали всі наявні у слідства можливості для законного інформування його про процесуальний статус підозрюваного: відвідали місця офіційної реєстрації та проживання, де посадовця не застали, залишили повідомлення про підозру в ЖЕКу та за місцем роботи.  Всі ці процесуальні дії задокументовані і є в матеріалах кримінального провадження”, – йдеться в повідомленні НАБУ.

Читайте також:
Офіс генпрокурора продовжує зливати справу Татарова
10 березня, 11:34
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
вчора, 22:14
Хакеру вдалося вкрасти кошти із рахунків фінансових установ Північної Америки.
20 квітня, 14:42
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
20 квітня, 11:34