В Одесі оголошено 3-денний траур

УКРАЇНА
03.05.2014, 05:39
В Одесі оголошено 3-денний траур

В Одесі оголошено 3-денний траур у зв'язку із загибеллю людей під час зіткнення сепаратистів і прихильників єдності України. Як повідомили УНІАН у департаменті інформації і зв'язків з громадськістю Одеської міської ради, 3, 4 і 5 травня оголошено в Одесі днями жалоби. За попередніми даними, внаслідок сутичок загинуло більше 40 осіб.

 

На будівлях комунальних підприємств, установ та організацій міста буде приспущено Державний Прапор України та прапори міста Одеси з траурними стрічками. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

Як відомо, 2 травня в Одесі сталися сутички сепаратистів, озброєних вогнепальною зброєю, і проукраїнських активістів. Загинуло кілька активістів. Потім прихильники єдиної України на Куликовому полі знищили табір сепаратистів, які забарикадувалися в Будинку профспілок. В будівлі почалася пожежа, в результаті якої загинули люди.

В лікарні звернулося за допомогою понад 170 осіб, 25 - в дуже важкому стані. Одеський губернатор поклав відповідальність за смерті на міліц