В Одесі неадекватний поліцейський побив жінку на очах у дитини (ВІДЕО)

УКРАЇНА
02.10.2017, 10:10

Мешканка вулиці Пушкінській Єлизавета стала жертвою неадекватної поведінки патрульного поліцейського Скацеляса Віталія, пише 048.

За словами постраждалої, 20 вересня до неї підійшов поліцейський і вимагав документи. Жінка відмовилася представляти документи, так як поліцейський не зміг назвати причину. Єлизавета не приховує – у неї прострочені номери.

Однак, як можна розгледіти на відео, поліцейський по відношенню до Єлизавети поводився так, ніби вона когось вбила, а не прострочила реєстрацію.


– Я виходжу покласти рюкзак дитини, поліцейський вимагає документи і блокує мою машину. Я питаю - на якій підставі? Повертаюся в салон, де я працюю, поруч почав працювати трактор. Я попросила поліцейського розблокувати мою машину, щоб від'їхати подалі від працюючого трактора. На що поліцейський мені відповів, - «Ти нікуди не поїдеш, евакуатор приїде забирати машину. Ну, я по тротуару розвертаюся, він стрибає на капот, б'є по машині, кричить при дитині «Буду стріляти», повертаюся, щоб сісти до машини, так він підлітає, б'є, і надягає на мене наручники», - розповіла Єлизавета.

На відео чітко можна простежити, що поліцейський чогось б'є рукою по капоту джипа, а його напарниця Єлизавета Санюка кладе руку на пістолет. За цим всім спостерігає 7-річна дочка Єлизавети, яку відвели в салон. Після цього, поліцейський напав на потерпілу – вдарив, надів наручники і волок її без одного черевика уздовж всього кварталу до машини. Абсолютно незрозуміло, навіщо було застосовувати по відношенню до жінки з маленькою дитиною таку грубу силу.

7-річна донька Єлизавети була шокована від побаченого. Зараз вона проходить психологічну реабілітацію. Єлизаветі довелося писати заяву в школу про те, що її діти не можуть ходити до школи, так як рюкзак з підручниками і всіма шкільними приладдям залишився в машині, яку евакуювали копи.

– Я зняла побої. Написала заяву УВБ, виявилося, що це було патрульні Малиновського району. Більш того, пересувалися вони не на тій машині, яка за ними закріплена. Номер машини – 3440, а повинна була бути 3452. Також хочу додати, що поліцейський ховав бодікамеру, коли це все відбувалося, – додала Єлизавета.

Машина Єлизавети знаходиться на штрафмайданчику, сім'я перебуває в пригніченому стані, тому що не розуміють, за що з ними так жорстоко обійшлася поліція.

вибір редакції