В окупованій росіянами Білорусі дефіцит кадрів і безробіття

ЕКОНОМІКА
27.05.2023, 18:27
В окупованій росіянами Білорусі дефіцит кадрів і безробіття
Фото: Google

Прокремлівський маріонетковий режим Алєксандра Лукашенка перетворив колись перспективну східноєвропейську країну на колонію РФ.

Красномовним свідченням слугує інформація, оприлюднена фаховими співробітниками Служби зовнішньої розвідки України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, станом на 25 травня у загальнореспубліканському банку вакансій розміщено 120 065 пропозицій від наймачів, хоча ще 14 лютого у Білорусі не вистачало майже 103 тисяч працівників.

«Найбільше безробітних на початок травня було у Мінську – 28,3 тисячі осіб, у Мінській області не вистачає 17,2 тисячі працівників, у Гродненській – 14,7 тисячі, Гомельській – 13,1 тисячі, у Брестській – 13 тисяч. За даними Мінпраці, на 1 травня офіційно безробітними у Білорусі вважалися 5,7 тисячі осіб, місяцем раніше – 5,6 тисячі. Власне, йдеться про тих людей, які вирішили зареєструватися у центрах зайнятості. За таких темпів країна активно наближається до ситуації, коли буде нікому працювати», – пояснили у пресслужбі СЗРУ.

Воно і не дивно, оскільки на додачу до вищевикладеного прокремлівська диктатура ще й санкціонувала появу так званих "чорних списків" з іменами людей, пов'язаних із протестами 2020 року на теренах Білорусі.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Пашковському призначили заставу в 168 тис. гривень.
02.03.2020, 18:19
Економіка
Власники, виручка та російський слід в діяльності
вчора, 10:31
Економіка
В Офісі Президента не розуміють: у будь-якому із варіантів законопроєктів про мобілізацію закладено ризик саме для влади. Граблі по-новому!
25 лютого, 14:57
Економіка
Безпринципним бізнесменам із Західної Європи не муляють смерті тисяч громадян України. Криваві гроші Кремля виявилися солодшими.
23 лютого, 06:10
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05