В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків

СВІТ
24.05.2023, 21:29
В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків
Фото: Google

Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.

Зокрема, державі-співучасниці воєнної агресії ніяк не вдається вирішити проблему із дефіцитом медиків, повідомили у Службі зовнішньої розвідки України.

Як вдалося встановити, загалом станом на 23 травня у всій Білорусі не вистачає 4904 лікарів-фахівців, а також 4060 медичних сестер.

«Серед причин – від'їзд фахівців на роботу за кордон, рівень зарплат (вона нижча, ніж середня в країні). Вперше оприлюднено ще одну причину – затримання та ув'язнення медиків», – пояснили у пресслужбі СЗРУ.

Натомість за словами білоруської опозиції, деяким лікарям вдалося виїхати (по факту, втекти – прим. ред.) через посилення терору та репресій на батьківщині через землі РФ до дружніх Казахстану і Вірменії.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що ручний кремлівський узурпатор Лукашенко приховує від білорусів зростання захворюваності на туберкульоз.

Читайте також:
Опінії
У суді відкрилися ворота пекла – в них ми побачили москву…
вчора, 16:04
Позиція
Україна здригається від проявів діяльності нелегітимного і його регента.
20 червня, 10:42
Політика
Рішення про створення військової поліції у першому читанні підтримали 247 депутатів.
19 червня, 15:35
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
13 червня, 06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45