В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків

СВІТ
24 травня, 21:29
В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків
Фото: Google

Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.

Зокрема, державі-співучасниці воєнної агресії ніяк не вдається вирішити проблему із дефіцитом медиків, повідомили у Службі зовнішньої розвідки України.

Як вдалося встановити, загалом станом на 23 травня у всій Білорусі не вистачає 4904 лікарів-фахівців, а також 4060 медичних сестер.

«Серед причин – від'їзд фахівців на роботу за кордон, рівень зарплат (вона нижча, ніж середня в країні). Вперше оприлюднено ще одну причину – затримання та ув'язнення медиків», – пояснили у пресслужбі СЗРУ.

Натомість за словами білоруської опозиції, деяким лікарям вдалося виїхати (по факту, втекти – прим. ред.) через посилення терору та репресій на батьківщині через землі РФ до дружніх Казахстану і Вірменії.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що ручний кремлівський узурпатор Лукашенко приховує від білорусів зростання захворюваності на туберкульоз.

Читайте також:
Опінії
Практика довела, що це вкрай згубне явище, бо немає кому їх зупинити. Монополія на владу народила військовий комунізм та рейдерство
вчора, 13:35
Світ
Кремлівські спеціальні служби не бажають розкривати правду про минуле, бо тоді розкриється таємниця, що ніяких "русскіх" ніколи не існувало.
31 травня, 19:02
Опінії
Новий закон позбавляє громадян, підприємства, органи влади та місцевого самоврядування будь-яких механізмів захисту
30 травня, 08:19
Кримінал
Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.
24 травня, 18:54
Світ
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24
Політика
Відомий на Росії борець із путінським режимом Євгєній Ройзман оштрафований у примусовому порядку на загальну суму $3242.
19 травня, 17:08