В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків

СВІТ
24.05.2023, 21:29
В окупованій росіянами Білорусі дефіцит медиків
Фото: Google

Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.

Зокрема, державі-співучасниці воєнної агресії ніяк не вдається вирішити проблему із дефіцитом медиків, повідомили у Службі зовнішньої розвідки України.

Як вдалося встановити, загалом станом на 23 травня у всій Білорусі не вистачає 4904 лікарів-фахівців, а також 4060 медичних сестер.

«Серед причин – від'їзд фахівців на роботу за кордон, рівень зарплат (вона нижча, ніж середня в країні). Вперше оприлюднено ще одну причину – затримання та ув'язнення медиків», – пояснили у пресслужбі СЗРУ.

Натомість за словами білоруської опозиції, деяким лікарям вдалося виїхати (по факту, втекти – прим. ред.) через посилення терору та репресій на батьківщині через землі РФ до дружніх Казахстану і Вірменії.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що ручний кремлівський узурпатор Лукашенко приховує від білорусів зростання захворюваності на туберкульоз.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
вчора, 18:31
Політика
Аналітики наголошують на небезпеках законопроєкту про єдину систему відеонагляду.
22 лютого, 18:10
Позиція
У Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами.
21 лютого, 17:31
Світ
Наркоімперію Асадів оцінили у $57 мільярдів, приблизно. Офіційну бухгалтерію, самі розумієте, миші з'їли. Непогано, правда ж?
18 лютого, 20:53
Політика
Смерть Алєксєя Навального знаменує остаточний кінець ліберально-демократичних надій у РФ. Хоч на це і робили ставку західні кола.
18 лютого, 15:48
Опінії
Народного депутата Романа Костенка не випустили з України на Мюнхенську безпекову конференцію
16 лютого, 11:43