В Полтаві обговорять значення Івана Котляревського для української культури

06.07.2019, 17:52
В Полтаві обговорять значення Івана Котляревського для української культури

У Полтаві відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Іван Котляревський та українська культура ХІХ–ХХІ століть». Захід присвячений 250-літтю від дня народження
письменника.

Організаторами конференції виступили Полтавський національний педагогічний університет, Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України та Полтавський літературно-меморіальний музей Івана Котляревського.

Захід запланований на середину жовтня.

Ініціатори конференції запрошують узяти у ній участь викладачів навчальних закладів, співробітників науково-дослідних установ, музейників, медійників, молодих науковців.

Читайте також:
Він був не лише майстром спорту з вільної боротьби, але й відданим сином гордого аварського народу, яким його і пам’ятатимуть.
03 липня, 15:49
Літературна презентація "Шлях до свободи" відбудеться на території освітньо-виховного закладу "100 доріг".
01 липня, 11:33
4 липня у Полтавському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книг Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Олександра Каскадера.
01 липня, 09:32
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
21 червня 2020 року помер Микола Іванович Головко — людина щедрої душі, надійний товариш і великий патріот України.
24 червня, 13:06
У приміщені земської школи авторства Опанаса Сластіона на території села Піски-Удайські невдовзі з'явиться етносвітлиця.
23 червня, 09:41