В Полтаві очікують на прибуття кортежу «велосипедистів» на чолі із Зеленським

ПОЛТАВА
13.07.2020, 15:58
В Полтаві очікують на прибуття кортежу «велосипедистів» на чолі із Зеленським
Фото: dymka.com.ua

Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.

Журналістам Останнього Бастіону із власних джерел, ще до офіційного оприлюднення, стало відомо про прибуття Володимира Зеленського до Полтави 15 липня 2020 року.

Про деталі візиту буде повідомлено пізніше чиновниками.

Ми ж хочемо звернути увагу, що очікується на прибуття величезного кортежу з автомобілів, в яких знаходитимуться чиновники та численна охорона, які супроводжуватимуть Зеленського.

Як стверджують психологи, Володимир Зеленський вкрай закомплексована людина, а останнім часом ще й серйозно побоюється за власну безпеку. Тому, в Офісі президента повідомляють про прибуття Зеленського в те чи інше місце буквально в останній момент.

Тож, щоб трохи заспокоїти полохливо «гаранта», радимо йому вже зараз бути ближче до народу. Наприклад, відмовитись від вартісних кортежів та, як личить справжньому «Слузі народу», пересуватися на скромному та економному транспорті. Зокрема і на велосипеді як герой відомого однойменного серіалу.

В іншому випадку, можливо, вже зимою доведеться «ставати», що називається «на лижі». Судячи з усього, подібна доля може чекати і на очільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Нагадаємо, ми нещодавно повідомляли про пересування «гаранта» кортежем із майже 20 елітних авто. Автівки потрапили на відео, коли Володимир Зеленський виїжджав з аеродрому у селі Півці на Чернігівщині. 

Ми зазначали, що користувачів українських соціальних мереж вкрай обурив кортеж автомобілів Зеленського, до якого вже приклеїлася народна назва – кортеж «велосипедистів»

Нагадаємо також, нещодавно стало відомо чому «слуга народу», який торік весною говорив про відмову від кортежів, так і не дотримався своєї обіцянки.

Читайте також:
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23
Путін може бути причетний до 150 політичних вбивств.
15 січня, 21:53
"Холопи, вам пора змиритися з положенням баранів в отарі".
04 січня, 16:10
Відомий у широких колах блогер Саша Не Вата Полтава у зверненні до Призедента Зеленського вказав останньому на його недоліки у роботі.
26.12.2020, 19:21
Тепер білий – колір тіла Навального, синій – колір його трусів, червоний – отрута на гульфику.
23.12.2020, 17:23
Або про спробу приєднати південний полюс до північного...
23.12.2020, 10:38