В Полтаві очікують на прибуття кортежу «велосипедистів» на чолі із Зеленським

ПОЛТАВА
13 липня, 15:58
В Полтаві очікують на прибуття кортежу «велосипедистів» на чолі із Зеленським
Фото: dymka.com.ua

Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.

Журналістам Останнього Бастіону із власних джерел, ще до офіційного оприлюднення, стало відомо про прибуття Володимира Зеленського до Полтави 15 липня 2020 року.

Про деталі візиту буде повідомлено пізніше чиновниками.

Ми ж хочемо звернути увагу, що очікується на прибуття величезного кортежу з автомобілів, в яких знаходитимуться чиновники та численна охорона, які супроводжуватимуть Зеленського.

Як стверджують психологи, Володимир Зеленський вкрай закомплексована людина, а останнім часом ще й серйозно побоюється за власну безпеку. Тому, в Офісі президента повідомляють про прибуття Зеленського в те чи інше місце буквально в останній момент.

Тож, щоб трохи заспокоїти полохливо «гаранта», радимо йому вже зараз бути ближче до народу. Наприклад, відмовитись від вартісних кортежів та, як личить справжньому «Слузі народу», пересуватися на скромному та економному транспорті. Зокрема і на велосипеді як герой відомого однойменного серіалу.

В іншому випадку, можливо, вже зимою доведеться «ставати», що називається «на лижі». Судячи з усього, подібна доля може чекати і на очільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Нагадаємо, ми нещодавно повідомляли про пересування «гаранта» кортежем із майже 20 елітних авто. Автівки потрапили на відео, коли Володимир Зеленський виїжджав з аеродрому у селі Півці на Чернігівщині. 

Ми зазначали, що користувачів українських соціальних мереж вкрай обурив кортеж автомобілів Зеленського, до якого вже приклеїлася народна назва – кортеж «велосипедистів»

Нагадаємо також, нещодавно стало відомо чому «слуга народу», який торік весною говорив про відмову від кортежів, так і не дотримався своєї обіцянки.

Читайте також:
Кум Путіна намагається помститися головному редактору нашого видання за послідовне відстоювання українських інтересів на Полтавщині.
22 липня, 19:53
Патріотичне гасло з'явилося на футболках футболістів в 2018 році.
19 липня, 18:22
Якщо хтось пропустив історію з гранатою, яка влетіла у вікно офісу ОПЗЖ та «дівчинкою, яка випадково врятувалася», читайте уважно.
15 липня, 16:03
Політична сила Петра Порошенка «пробила» чергове дно.
09 липня, 17:43
Росія намагалася схилити Білорусь передати їй 95% влади.
01 липня, 16:59
Фаворитами виборчих перегонів вважаються чинний президент Анджей Дуда і мер Варшави Рафал Тшасковські.
28 червня, 14:24