В Полтаві пройшла презентація першого в Україні глянцевого історичного журналу «Локальна історія» (відео)

04.10.2019, 05:07

Ввечері 3 вересня в Полтаві відбулася презентація першого в Україні глянцевого історичного журналу «Локальна історія».

Після Майдану молоді ентузіасти об’їздили біля 2000 сіл Західної України, опитали більше 6000 респондентів та зібрали 40 тисяч світлин, щоб відтворити по шматочках невикривлену політиками історію і з нового боку висвітлити звичаї, обряди, барви буття українців.

Щоб систематизувати отриманий за 6 років досвід та донести його до пересічного українця дослідники розпочали роботу над журналом, з яким співпрацюють як журналісти так і досвідчені історики, художники, картографи, графіки, дизайнери.

Журнал виходить щомісяця і не прив’язаний до нинішніх подій. Залучення талановитої молоді та сучасних технологій дозволили прикрасити його яскравими малюнками, інколи коміксами, доповнити простими для сприйняття таблицями та QR-кодами, через які до статей долучено відео, аудіо та інші додаткові матеріали.

Журнал виходить вже рік та завоював повагу й прихильність читачів із різних куточків України. Презентація в Полтаві відбулася вперше. Багато відвідувачів презентації були приємно вражені.

Читайте також:
Історія
Водночас точну дату розсекречення архівів влада поки не назвала.
вчора, 15:55
Історія
Vintage Porto і стародавні традиції: як створюють легендарний напій.
вчора, 11:58
Історія
Картопляний апокаліпсис: історія рослини, яка перекроїла цивілізацію.
15 травня, 18:25
Історія
Танець смерті: як коти попереджали про екологічну катастрофу.
14 травня, 17:11
Історія
146 років тому народився відважний борець за волю Україну. Обоє батьків належали до козацького роду і прищепили синові патріотизм.
10 травня, 06:42
Мистецтво
Країна використовувала заборонену рекламу.
09 травня, 20:51