В Полтаві відбувся благодійний концерт «Щастя розміром в долоньку» (відео)

ПОЛТАВА
13.11.2019, 09:09

Ввечері 12 листопада в Полтавському будинку культури відбувся благодійний концерт, який зібрав сотні глядачів та меценатів з різних куточків України.

Метою заходу був збір коштів на фотолампу для лікування жовтяниці у недоношених малюків.

Організаторами дійства стало тріо Олен.

Олена Добряк розповідає, що такі концерти влаштовують не вперше і, завдячуючи щедрості й доброті полтавців, в дитячу клінічну лікарню вже була придбана одна фотолампа і реанімаційні стійки, але цього замало.

Олена Лазоренко сама зіткнулась з згаданою проблемою, коли народила передчасно син,а і розуміє з власного досвіду всю важливість та актуальність швидкого реагування лікарів та наявності якісного обладнання.

Олена Щербань як завідувач відділенням патології новонароджених Полтавської дитячої клінічної лікарні консультувала щодо необхідної техніки та потреб закладу в комплексній допомозі малюкам.

До благодійної справи відгукнулися не лице добрі серцем відвідувачі, але й організатори благодійної ярмарки, на якій можна було купити крам, виготовлений майстрами власноруч, а також смаколики. Катерина Дашевська розповідає, що до благодійності постійно долучається бабуся онкохворого хлопчика, бо розуміє біль родичів і хоча б «дрібними» справами робить світ добрішим та кращим.

По завершенню концерту було зібрано 20 тисяч гривень для закупівлі фотолампи вартістю у 30 тисяч гривень, але організатори запевняють, що будуть продовжувати в тому ж руслі, а сердечність полтавців надихає їх на нові благодійні проекти. 

Читайте також:
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
вчора, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
вчора, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35
Мешканців міста Хорол які потребують лікування тяжких хвороб або ліквідації наслідків стихійного лиха, забезпечать усім необхідним.
16 вересня, 08:46
Скупчення пасажирів на зупинках через недостатнє число громадського транспорту погіршує санітарно-епідеміологічну ситуацію у Кременчуці.
14 вересня, 11:53