В Полтаві відбувся благодійний концерт «Щастя розміром в долоньку» (відео)

ПОЛТАВА
13.11.2019, 09:09

Ввечері 12 листопада в Полтавському будинку культури відбувся благодійний концерт, який зібрав сотні глядачів та меценатів з різних куточків України.

Метою заходу був збір коштів на фотолампу для лікування жовтяниці у недоношених малюків.

Організаторами дійства стало тріо Олен.

Олена Добряк розповідає, що такі концерти влаштовують не вперше і, завдячуючи щедрості й доброті полтавців, в дитячу клінічну лікарню вже була придбана одна фотолампа і реанімаційні стійки, але цього замало.

Олена Лазоренко сама зіткнулась з згаданою проблемою, коли народила передчасно син,а і розуміє з власного досвіду всю важливість та актуальність швидкого реагування лікарів та наявності якісного обладнання.

Олена Щербань як завідувач відділенням патології новонароджених Полтавської дитячої клінічної лікарні консультувала щодо необхідної техніки та потреб закладу в комплексній допомозі малюкам.

До благодійної справи відгукнулися не лице добрі серцем відвідувачі, але й організатори благодійної ярмарки, на якій можна було купити крам, виготовлений майстрами власноруч, а також смаколики. Катерина Дашевська розповідає, що до благодійності постійно долучається бабуся онкохворого хлопчика, бо розуміє біль родичів і хоча б «дрібними» справами робить світ добрішим та кращим.

По завершенню концерту було зібрано 20 тисяч гривень для закупівлі фотолампи вартістю у 30 тисяч гривень, але організатори запевняють, що будуть продовжувати в тому ж руслі, а сердечність полтавців надихає їх на нові благодійні проекти. 

Читайте також:
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11 лютого, 09:22