В Полтаві відбувся ювілейний Grand-концерт

ПОЛТАВА
25 лютого, 13:10
В Полтаві відбувся ювілейний Grand-концерт

Нагода була подвійною.

24 лютого в Полтавському обласному музикально-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відзначили одразу дві річниці: 70-й день народження диригента, композитора, народного артиста України Віталія Скакуна та 20-річчя Полтавського академічного симфонічного оркестру.

За 20 років оркестром разом із диригентом було пройдено величезний шлях.

У творчому здобутку колективу безліч творів, які складають класику світового симфонічного репертуару: десятки симфоній, сюїти, увертюри, інструментальні та вокальні концерти, твори оперного жанру.


Після виступу в колонній залі Київської національної філармонії імені Миколи Лисенка оркестру було присвоєно звання академічного.

Музиканти згадують, що найемоційнішими виступи були саме перед учасниками війни на Донбасі, адже сьогодні воїни слухають музику, а завтра йдуть у бій.

Читайте також:
Сьогодні лабораторно підтвердили перший випадок коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині. Його виявили в 69-річної жінки.
11:10
У 75-річної жінки в Кременчуці виявили коронавірус. Відомо, що за кордоном не була.
вчора, 16:55
На ринках Кременчука організують продаж розсади та саджанців рослин. Торгуватимуть з 10:00 до 15:00, кількість покупців контролюватимуть.
вчора, 16:45
Сьогодні поліція затримала двох чоловіків, які в медичних масках на обличчях пограбували пункт обміну валют у Полтаві.
вчора, 16:05
18 дітей в Україні інфіковані коронавірусом. Це 5-річний хлопчик із Вінниччини, 7-річна дівчинка хвора на Волині і 16 – на Буковині.
вчора, 14:30
Сьогодні депутати Полтавської міської ради провели позачергову сесію і змінили бюджет.
вчора, 12:40