В Росії порушено справу проти Гелетея та Муженка

УКРАЇНА
02.10.2014, 08:15
В Росії порушено справу проти Гелетея та Муженка

Міністр оборони України Валерій Гелетей, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, командир 25-ї бригади Олег Микаса та ряд інших «невстановлених осіб» звинувачуються слідчим комітетом Росії в «організації вбивств, застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни, а також геноциду».

Про це повідомляється у прес-центрі Слідчого комітету РФ.

Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно міністра оборони України Валерія Гелетея, начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка, командира 25 бригади Збройних сил України Олега Микаса, а також інших поки невстановлених осіб з числа командирів 93 бригади ЗСУ та ряду вищих посадових осіб з числа військового керівництва України, — зазначив Володимир Маркін.

Зазначимо, що жодна кримінальна справа не була порушена Слідкомом Росії проти військовослужбовців російської армії і найманців з Росії за застосування зброї проти мирного населення, вбивств, мародерств, пограбувань та розбоїв, викрадення та катування людей. І головне - жодної кримінальної справи проти Путіна, Медведєва, Рогозіна та Шойгу.