В Росії відновлюють ГУЛАГи

СВІТ
24.05.2021, 14:49
В Росії відновлюють ГУЛАГи
Фото: YouTube

Глава російського Мін'юсту підтримав ідею заміни трудових мігрантів ув'язненими.

Глава російського Мін'юсту Костянтин Чуйченко потримав пропозицію глави ФСВП про заміну трудових мігрантів на ув'язнених. 

Про це повідомляють росЗМІ.

За словами Чуйченка в Росії близько 180 тисяч засуджених "мають право на заміну тюремного терміну виправними роботами". При цьому в країні є місця лише для восьми тисяч осіб.

Міністр уточнив, що вважає цікавими великі інвестиційні проєкти, де число працівників, яких суд засудив до виправних робіт, становитиме тисячу і більше осіб.

"Ми проводимо переговори з бізнесом..., ФСВП активно працює над цим. І в найближчих планах у нас ціль - підняти кількість виправних центрів та місць", - наводять слова Чуйченка російські журналісти.

Привіт Північній Кореї

Глава ФСВП Олександр Калашніков минулого тижня підтвердив готовність відомства організувати трудові табори для ув'язнених на великих об'єктах, де не вистачає робочої сили.

Він підкреслив, що країна зможе за допомогою ув'язнених впоратися з дефіцитом трудових ресурсів.

Ідея залучення ув'язнених до робіт на великих об'єктах обговорюється в Росії на різних рівнях вже кілька років. Російське законодавство дозволяє працю ув'язнених за межами виправної установи.

Враховуючи величезний дефіцит робочої сили в Росії можна говорити про плани Кремля відновити горезвісні ГУЛАГи та знову помістити туди сотні тисяч в нічому не повинних людей.
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський нещодавно згадував про своє єврейське коріння.
03.06.2021, 21:11
Світ
Перевага демократів у питанні прихильності виборців до Палати представників значно зросла.
08:27
Світ
Заступник керівника апарату Білого Дому Ден Скавіно опублікував несподіване приватне відео із очільником Держдепу США.
03 травня, 17:38
Світ
Американський авіаносець USS Abraham Lincoln під час нічних операцій використовує комплекс спеціальних заходів маскування.
03 травня, 14:02
Світ
Розробник ChatGPT, OpenAI, був змушений наказати деяким своїм інструментам штучного інтелекту припинити згадувати гоблінів.
01 травня, 13:27
Світ
Наразі запаси збагаченого урану в Ірані сягають 440,9 кг, з яких близько половини заховано в тунелях Ісфахана.
30 квітня, 19:29