В самопроголошеній ПМР оголосили військові збори

ВІЙНА
06.12.2021, 11:13
В самопроголошеній ПМР оголосили військові збори
Фото: google

Учасникам зборів забезпечуються грошове та речове забезпечення

Незаконні збройні формування так званої «ПМР» на непідконтрольній уряду Молдови території проводять військові збори.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ЗМІ незаконних формувань у Придністров’ї.

Заявлено, що тримісячні військові збори будуть проведені під егідою контингенту миротворчих сил.

Так зване «Міністерство оборони Придністровської Молдавської Республіки» повідомило, що учасникам зборів забезпечуються грошове та речове забезпечення, проживання та харчування.

Щомісячне грошове забезпечення для непрацюючих осіб, покликаних на військові збори – від 2800 рублів ПМР (170 доларів – ред.).

У зборах можуть взяти участь чоловіки до 55 років, придатні до військової служби.

Також, в оперативній групі російських військ у Придністров’ї пройшли збори.

У ході зборів військових Росії було відпрацьовано розгортання командно-штабної машини, радіорелейної станції та апаратного телефонного засекреченого зв’язку з подальшим встановленням безперебійного зв’язку між командирами та особовим складом.

Військові перевели понад 100 одиниць озброєння та військової техніки на зимовий режим експлуатації. В оперативній групі було вдосконалено навчально-матеріальну базу військового стрільбища, танкодрому та автодрому.

В 1992 році Україна проявила пасивність щодо Придністровського питання, дозволивши там Москві повністю домінувати. Тепер нажаль, маємо ще один потенційний плацдарм для нападу Росії на нашу країну.

Читайте також:
Війна
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Опінії
"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.
31 липня, 19:27
Опінії
Росія докладе усіх зусиль, аби знищити Україну, знищити нас, а потім знищити когось іншого. У цій війні для росії мир – це поразка.
30 липня, 19:12
Опінії
Російська армія обстрілює Україну. Важко осягнути логіку маніяка Владіміра Путіна і дати відповідь навіщо він його військо це роблять.
17 липня, 19:33
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45