В Україні нарешті націоналізували активи путінського олігарха Саввіді

ВІЙНА
13 лютого, 17:30
В Україні нарешті націоналізували активи путінського олігарха Саввіді

Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту, підготовлений за матеріалами Державного бюро розслідувань, та стягнув в дохід держави 100% корпоративних акцій ПрАТ «Пентопак» та дочірнього підприємства «Атлантіс-Пак Україна», фактичним кінцевим власником яких є путінський олігарх Іван Саввіді.

Про це 13 лютого повідомляє пресслужба ДБР.

Саввіді є російським підприємцем грецького походження, який має тісний зв’язок з владою рф. Він причетний до антиукраїнської діяльності та після початку повномасштабної агресії зі сторони росії неодноразово надавав благодійну допомогу так званій «днр».

Раніше під час розслідування ДБР ці активи, а також комплекс нежитлових приміщень, кошти на банківських рахунках на загальну суму 23,4 мільйона гривень та 345 тисяч доларів, а також транспортні засоби були арештовані й передані в управління АРМА.

Робота щодо виявлення російського майна в Україні триває.

Детальніше про Саввіді

Іван Саввіді — російський підприємець грецького походження, який має тісний зв’язок з владою росії та правлячою партією «Єдина росія». Зокрема, він є президентом Федеральної національно-культурної автономії греків росії, через яку здійснює ідеологічну підтримку дій країни-агресора, шляхом глорифікації президента рф владіміра путіна та військовослужбовців, які беруть участь у війні проти України.

Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських мільярдерів.

Читайте також:
Опінії
Судді не хочуть толерувати розкрадання державних грошей чиновниками та водночас бути знаряддям чергової атаки на бізнес.
05 квітня, 16:46
Політика
Коломойський знов усіх переграЄ. Інтрига лише у тому, чи він це робить у змові з президентом або ж на зло йому?
22 березня, 18:49
Опінії
Статки Ахметова під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!
16 січня, 16:15
Кримінал
Електроенергію, яку отримало підприємство Коломойського, продали учасникам ринку, а отримані кошти вивели на рахунки закордонної компанії
11 січня, 17:42
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30.11.2023, 17:34
Спорт
Один з основних гаманців путінського режиму продав футбольний клуб «Челсі» за астрономічну ціну. Гроші планував віддати Біньяміну Нетаньягу.
29.11.2023, 10:09