В Україні починається нова фаза війни – британська розвідка

ВІЙНА
06 серпня, 12:58
В Україні починається нова фаза війни  – британська розвідка

Окупанти масово перекидають війська на Південь України

Ординські війська концентруються на півдні в очікуванні контрнаступу України або в рамках підготовки до можливого наступу.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

За оцінками розвідки, війна московії проти України найближчим часом вступить у нову фазу, найзапекліші бої перемістяться на лінію фронту протяжністю приблизно 350 км, що простягнулася на південний захід від Запоріжжя до Херсона паралельно річці Дніпро.

Є інформація про переміщення техніки з окупованих ордою Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та з материкової частини московії через Керченський міст до Криму.

«До Криму перемістили БТГ чисельністю 800-1000 осіб, їх скоріш за все задіють для посилення російського угрупування на Херсонщині. 2 серпня до Криму перекинули нову БТГ, їх також перекидають зі східного угрупування сил та з високою ймовірністю відправлять на Херсонщину ближчими днями», - йдеться в повідомленні британської розвідки.

Британська розвідка зазначає, що українські сили зосереджують свої удари на мостах, складах боєприпасів і залізничних коліях в окупованих південних областях України. Цілі включають стратегічно важливу залізничну гілку, яка пов'язує Херсон з окупованим московією Кримом, щоб спробувати вплинути на здатність московії поповнити запаси.

Читайте також:
Новини
Західні ЗМІ повідомляють, що Збройні сили України пішли у контрнаступ під Ізюмом Харківської області
10 серпня, 11:17
Війна
Окупанти не полишають спроб взяти під контроль Піски, що у Донецькій області. Однак постійно зазнають невдачі
07 серпня, 10:19
Світ
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган прибув на запрошення російської сторони до Сочі з одноденним робочим візитом.
06 серпня, 09:29
Війна
Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну триває вже майже пів року. За цей час змінився і його характер, і розмах, і цілі сторін.
03 серпня, 08:09
Війна
Якщо на Сході України росіяни продовжують повільний наступ, то на Півдні окупаційно-терористичні сили зупинилися й готуються до оборони.
01 серпня, 07:00