В Україні стартувала вступна кампанія: абітурієнти обирають майбутню професію

ПОЛТАВА
19 липня, 11:58

ПДАА випускає спеціалістів однієї з найпопулярнішої професії у світі.

14 липня в Україні стартувала вступна кампанія, яка триватиме до 23 липня. 

Валерія Осташова, відповідальний секретар приймальної комісії повідомляє, що рейтингові списки тих, хто вступив до вищих навчальних закладів оприлюднять не пізніше 28 липня. До 18 години 2 серпня вступники мають подати оригінали документів. Зараховувати на бюджет будуть до 9 серпня, а на не зайняті бюджетні місця до 19 серпня. 

Абітурієнти, які бажають подати вступну заяву мають зареєструвати електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

За допомогою у створенні особистого кабінету на сайті всі вступники можуть звернутися до спеціалістів навчальних закладів.

Полтавський державний аграрний університет цього року випустив бакалаврів однієї з найпопулярнішої професії у світі. Якої саме — дивитесь в нашому сюжеті!

Читайте також:
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора
26 березня, 17:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17