В Україні вирішили копіювати найгірші тоталітарні режими світу.

Опінії
15.04.2024, 10:13
В Україні вирішили копіювати найгірші тоталітарні режими світу.

Романи антиутопії вже не здаються настільки вигаданими.

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Навряд чи їх звичайно читали ті хто будує тоталітарну країну, але будувати те що там описано вдається.

Після початку судової реформи і повного контролю за судовою системою іноземцями розраховувати на законне та справедливе рішення стає фантастикою.

Звичайно, є ще судді, що пам'ятають присягу Україні, а не іноземцям, але їх намагаються витравити всіма можливими способами.

Дуже зручним інструментом стали «агенти змін» під загальною назвою «громадський сектор» єдиним джерелом існування якого є неконтрольовані гранти іноземних урядів.

Примусові медичні експерименти під назвою вакцинація, антиконституційна заборона виїзду за кордон, а зараз дика мобілізація демонструють вкрай важку ситуацію з захистом прав людини в Україні та можливості захисту.

На цьому фоні«агенти змін» стали вище за Закон. Шабунінг та ті хто все це покривають чи просто мовчать, отримали від влади індульгенцію.

Залишається тільки питання, на яке ми всі дуже скоро отримаємо відповідь, чому Бідосям та Поганцями дозволено ігнорувати безкарно Закон та чому їх представників призначають до органів влади.

Читайте також:
Політика
Західні ЗМІ теж почали публікувати статті про те, що ймовірний російський паспорт Труханова, представлений СБУ, є підробкою.
16:30
Політика
Опозиція та низка експертів розгледіли в таких діях Зеленського наступ на місцеве самоврядування.
10:13
Політика
Одеську міську військову адміністрацію очолив нинішній голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
вчора, 12:07
Опінії
Конституцією України прямо заборонено позбавляти громадянства будь-кого.
вчора, 11:13
Політика
Помирає Магдебурзьке право. Вітаємо в новому праві Володимира Зеленського.
14 жовтня, 17:39
Політика
Кандидатів на посаду суддів КСУ перевіряли на лояльність до узурпації влади Зелемським.
08 жовтня, 14:52