В Україні впроваджена диктатура

Опінії
18.07.2022, 10:45
В Україні впроваджена диктатура

Єрмак звільнив Баканова та Венедіктову та отримав контроль за всією правоохоронною системою.

Журналіст, оглядач

Зеленський віддав Єрмаку усю владу та своє переобрання.

Звільнення з посади голови СБУ Івана Баканова та відсторонення від посади генерального прокурора Ірини Венедиктової означає початок виборчої кампанії  Володимира Зеленського.

Виконуючим обов'язки генерального прокурора призначено заступника генпрокурора Олексія Симоненка - одного за найзаможніших по декларації силовиків, чиї статки багатократно перевищують його зарплату за усі роки знаходження на держслужбі, а виконуючим обов'язки голови СБУ - Василя Малюка.

Прибирати і Баканова і Венедіктову, звичайно, було за що. Але Лі Куан Ю казав, що для боротьби з корупцією президент має саджати своїх друзів у тюрму, а не тихенько міняти одних керованих на інших ще більш ручних.

Які перші висновки від кадрових змін Володимира Зеленського:

1. Люди Єрмака-Татарова з цього вечора контролюють Генпрокуратуру (Симоненко), Службу безпеки (Малюк), Державне бюро розслідувань (Сухачов),  Бюро економічної безпеки (Мельник), Головне слідче управління Нацполіції (Цуцкірідзе). Тобто фактично майже все повністю слідство та увесь контроль за слідством у вигляді  процесуального керівництва у державі, а також контроль судів та усіх державних установ  зосереджені відтепер в одному кабінеті в руках однієї людини - Олега Татарова, який виконує вказівки Єрмака та Зеленського. А в руках Єрмака тепер і силовики, і Верховна Рада, і уряд, і контроль за судовою владою, і всюди він тепер ключовий комунікатор, який готує для президента основний зміст та основний текст.

2. Єрмак та Татаров усунули усіх конкурентів у боротьбі за дахування олігархів, судових справ, контрабанди, обналу та усієї іншої тіньової економіки. Тепер не треба домовлятись та ділитись. Одна каса.

3. Поки генпрокурором була Венедиктова, Єрмак та Татаров не хотіли призначати керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури переможця конкурсу Олександра Клименка. Бо для контролю Клименка, який  по корупційній справі розкрадання квартир Нацгвардії напрацював матеріали проти Татарова, потрібен повністю свій генпрокурор, який має права втручатись у деяких випадках у роботу керівника САП.

Як відомо, саме Олексій Симоненко, був єдиним з прокурорів запрошений у вузьке коло друзів на день народження Олега Татарова у ресторані, яке відзняли журналісти у 2021-му році.

Тепер Симоненко  починає офіційно здійснювати процесуальне керівництво у справі свого друга, і учасник розкрадання квартир Нацгвардії України Татаров отримав від Зеленського персонального адвоката у вигляді кишенькового в.о. генпрокурора. Тепер усі справи по Слугах народу та по офісу президента, як це сталось по Татарову, будуть докладатись Татарову миттєво, і будь-які питання треба буде вирішувати саме з ним.

4. Очевидно, концентрація влади потрібна Володимиру Зеленського для контролю суспільства та фінансових потоків, та для того, щоб переобрати таку саму єрмаково-татарівську владу на наступних парламентських та президентських виборах. Причому Татаров сьогодні отримав більше повноважень, ніж мав при Януковичі його шеф Захарченко. Огидно, що Татаров, незаконно призначений в офіс президента в порушення закону про люстрацію, зараз має владу, про яку навіть не міг мріяти, коли разом з Захарченком розганяв Майдан.

5. Ми не знаємо зараз весь комплекс питань, яким Зеленський пов'язаний з Єрмаком, але очевидно, що серед причин і таємні перемовини з представниками рф в Омані, "всеосяжне перемр'я", і Вагнергейт, і захист Абрамовіча від санкцій Заходу, і захист  Коломойського та списання його боргів, та інші спільні рішення. Тому така монополізація влади в руках угруповання Єрмака-Татарова не має нічого спільного з державними інтересами.

6. Володимир Зеленський усю владу у державі замкнув на одну кнопку - кнопку виклику Єрмака. Це дозволяє економити час для доповідей, спокійно приймати голівудських акторів та робити ранкову зарядку, але це велика небезпека для держави. Великий потік війни, економіки, політики, державотворення заганяється у вузьку щілину у дверях та у кишенях Єрмака і  Татарова, та їхнього  оточення. І не Єрмак тут проблема. Небезпечною проблемою стає відсутність розуміння у президента Зеленського, що він делегував повноваження, які йому надали виборці, людині, повноваження якої не прописані у Конституції, і яка не має права усім цим одноосібно займатись.

Сьогодні Володимир Зеленський розпочав виборчу кампанію по переобранню не себе, а по переобранню Єрмака, Татарова та усіх їхніх клієнтів.


Своєю чергою "Останній Бастіон" вкотре наголошує на тому, що в Україні відбулася катастрофа - повномасштабне вторгнення окупаційних військ московії на тлі роззброєної скороченої армії та кинутих під ноги ординському окупанту доріг (збудованих за програмою "Велике крадівництво").

Катастрофа відбулася зі зданим півднем та, фактично, отриманою кремлівським бункерним щуром владіміром путіним сухопутною дорогою в Крим. 

Катастрофа відбулася із величезними втратами армії та мирного населення, знищеною економікою та інфраструктурою, із наступною зимою, коли неокуповані частини країни залишаться без тепла.

І це ще ми не знаємо результатів перемовин "по зерну", які можуть нести дуже неприємні, очікувані "несподіванки".

Катастрофа відбулась із біженством жінок з дітьми з країни - більше половини з них втрачені для України назавжди.

За минулі три роки президентства Володимира Зеленського відбувся повзучий антиконституційний переворот, в країні під дупу заколотників покладена Конституція і нею управляє агент ворожого ГРУ.

Читайте також:
Війна
Президент, прем'єр, міністри, депутати з чиновниками різних рівнів мають бути тверезими. Оцінювати дійсність із гарячої ванни небезпечно.
07:10
Опінії
На Банковій вирішили закидати шапками ворога, а українців обіцянками миру. Як казав Леонід Кучма, «так це ж уже було», і було з нами.
20 листопада, 19:23
Політика
В бюджеті залишаються гроші на Зелемарафон, але немає підняття зарплат і соціальних виплат.
18 листопада, 17:09
Політика
Влада зовсім пустилася берега, забувши про свої обов'язки перед українським народом. Ґрантожери виявилися потрібнішими для рейтингів.
17 листопада, 12:54
Політика
Збереження якоїсь частини країни й народу — це не перемога, а лише передумова для майбутньої перемоги. Треба називати речі своїми іменами.
14 листопада, 07:19
Опінії
Який сподівається потрапити до Верховної Ради вже не як ветеран війни, а як інвалід по зору.
13 листопада, 11:27