В Україні вже скасували Конституцію, демократію, і свободу слова?

ПОЛТАВА
09 травня, 17:10
В Україні вже скасували Конституцію, демократію, і свободу слова?

Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний

Влада відключила телеканали «Еспресо», «П’ятий» і «Прямий» з цифрового ефіру на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони.

Про це повідомила Державна служба спеціального зв’язку і захисту інформації на запит журналістів «Детектор медіа».

«На початку вересня березня РНБО ухвалила рішення про трансляцію телемарафону "Єдині новини" (рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року «Щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану», введене в дію Указом Президента України від 19.03.2022 № 152).

Мета цього рішення – забезпечити людей доступом до правдивої, об’єктивної та перевіреної офіційної інформації про перебіг війни та ситуацію в країні.

Доступ до цього телемарафону мали і мають всі канали будь-якої форми власності. Концерн виконує це рішення: на всіх наявних частотах мовлення відповідно до встановленого графіку мовлення триває трансляція телемарафону «Єдині новини».

Від редакції "Останнього Батіону" хочемо зазначити, що ми не розуміємо, яким чином єдиний телемарофон забезпечує людей доступом до правдивої, об’єктивної та перевіреної офіційної інформації про перебіг війни та ситуацію в країні. Це більше схоже на прояви диктатури та повернення до радянського тоталітарного устрою.

Нагадаємо, зранку 4 квітня Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) відключив від мовлення телеканали «Прямий», «П‘ятий» та «Еспресо».

Вранці, 4 квітня представники Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення (Концерн РРТ) без будь-яких законних підстав, на власний розсуд вимкнули мовлення телеканали «Прямий», «П‘ятий» та «Еспресо» в цифровій мережі Т2.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що відключення від мовлення телеканалів «Прямий», «5 канал» та «Еспресо» є грубим порушенням законів України, та її міжнародних зобов’язань щодо забезпечення свободи слова та захисту роботи журналістів.

А всім тим, хто мовчки спостерігає за знищенням свободи слова в Україні, ми хочемо нагадати вислів Мартіна Німеллера «Коли вони прийшли…»

«Коли нацисти прийшли за комуністами,
я залишався безмовним. Я не був комуністом.

Коли вони садили соціал-демократів,
я промовчав. Я не був соціал-демократом.

Коли вони прийшли за членами профспілки,
я не протестував. Я не був членом профспілки.

Коли вони прийшли за євреями,
я не обурився. Я не був євреєм.

Коли вони прийшли за мною,
не залишилось нікого, хто б заступився за мене.»

Читайте також:
Виміри
Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.
24 червня, 16:55
Новини
Останній Бастіон дякує своїм прихильникам з "роскомнадзору"
26 травня, 21:15
Опінії
Вже 9-й рік в Україні точиться війна з російським агресором, інформаційна в тому числі. Тож слід фільтрувати свій інформпростір.
17 квітня, 08:09
Політика
Але це неможливо робити, одночасно діючи як росія
05 квітня, 14:55
Політика
"Останній Бастіон" висловлює підтримку журналістам телеканалів «Прямий», «5 канал» та «Еспресо»
05 квітня, 09:25
Війна
Московити вбили журналіста видання "New York Times" Брента Рено
13 березня, 15:00