В усіх бідах війни є тільки одна винна сторона – рф

Опінії
25 січня, 09:08
В усіх бідах війни є тільки одна винна сторона – рф

Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.

Журналіст, оглядач

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень)

Збиті літаки

24 лютого 2022 року, у перший день повномасштабного вторгнення, російська ППО збила російський військово-транспортний літак Ан-26 біля села Девіца Воронезької області.

Усього під час війни зафіксовано понад 10 випадків знищення своїх літаків та гелікоптерів самою російською ППО, деякі з них широко відомі та зафіксовані на відео.

18 липня 2023 року над окупованим Алчевськом Луганської області на відео потрапив момент знищення російською ППО літака Су-34.

14 січня 2024 року над Азовським морем приблизно у 150 км від лінії фронту був збитий російський літак А-50 (літаючий радар на базі Іл-76), більшість російських медіа заявили, що літак був збитий російською ППО. Прессекретар путіна Дмитро Песков заявив, що Україна до знищення А-50 непричетна.

Вбивства полонених

28 липня 2022 року у будинку утримання українських військовополонених у селі Оленівка Донецької області був підірваний вибуховий пристрій. 53 українських полонених загинули, 130 поранено. У підриві будинку росіяни звинуватили українську армію, хоча ніяких доказів не навели. З розповіді виживших полонених, які вижили, вибух не був результатом обстрілу, а виглядав як закладка потужної бомби, яку могли встановити тільки самі росіяни.

Випадків вбивства полонених росіянами – десятки, деякими вони хизуються та викладають в інтернет.

Російська пропаганда постійно розповсюджує тему, що ніби Україна не хоче обмінів полоненими – і так росіяни робили починаючи з 2014 року, щоб спровокувати невдоволення діями української влади в українському суспільстві. Тоді теж обмінів не було роками.

В усіх бідах війни є тільки одна винна сторона – рф.

Читайте також:
Опінії
Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».
28 березня, 09:21
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36