В Японії почала працювати найбільша сонячна електростанція на воді

ПОЛТАВА
21.03.2018, 09:17
В Японії почала працювати найбільша сонячна електростанція на воді

Згідно з планами розробників, протягом року електростанція має забезпечити приблизно п'ять тисяч домогосподарств

Одна з найбільших в Японії електростанцій на сонячній енергії була введена в експлуатацію неподалік від Токіо. Про це повідомляє повідомляє NHK.

Унікальність цієї сонячної електростанції полягає в тому, що вона розташована в резервуарі греблі. Понад 50 тисяч панелей сонячних батарей розташовані приблизно на 18 гектарах площі озера за греблею в префектурі Тіба.

Як стверджує компанія-оператор, розташована на воді електростанція є найбільшою у своєму роді в Японії. Згідно з планами, річний обсяг виробництва електроенергії перевищуватиме 16 мільйонів кіловат-годин, що відповідає споживанню електроенергії приблизно п'ятьма тисячами домогосподарств протягом року.

Вироблена електрика продається електроенергетичній компанії Токіо Денрьоку.

Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15