В Японії пройшла церемонія представлення нового імператора іноземним гостям (відео)

СВІТ
22.10.2019, 08:22

У вівторок, 22 жовтня, у Японії відбулася урочиста церемонія за участі нового імператора Нарухіто: його представили іноземним гостям.

Загалом, церемонію відвідали майже дві тисячі високоповажних гостей, серед яких – британський принц Чарльз.

Пізніше цього дня імператор прийматиме гостей на званій вечері. На честь події імператор помилував 550 тисяч осіб, засуджених за незначні правопорушення.

Наслідний принц Нарухіто зійшов на трон після зречення престолу його батьком. Передача принцу імператорських регалій відбулася 1 травня цього року.

Попри те, що після поразки у Другій світовій війні Японія зазнала значної вестернізації, культ імператора був частково збережений.


Читайте також:
Світ
Туреччина запобігла терактам за схемою «пейджерів».
15:49
Світ
Нью-Делі хоче укласти торговельну угоду зі США.
12:27
Світ
Компанія зосередилася на безпілотній висадці на Місяць у березні 2027 року.
вчора, 18:44
Світ
В американську трансляцію це не потрапило.
вчора, 11:07
Світ
Демографічна війна: мільйон росіян для окупації Палестини
вчора, 09:05
Світ
Брат Джеффрі Епштейна повідомив ФБР, що фінансист був убитий за вказівкою Трампа, оскільки мав намір «розкрити імена».
06 лютого, 20:49