В Єгипті знайдено руїни одного з перших християнських монастирів

ІСТОРІЯ
16.03.2021, 08:59
В Єгипті знайдено руїни одного з перших християнських монастирів
Фото: News in Seconds

Неподалік міста Луксор на лівому березі Нілу група французьких і норвезьких археологів розкопала залишки культової християнської споруди.

Важлива для історичної науки подія сталася на території оази Багарія, поінформували журналісти фахового видання "Cairo Scene" у Twitter.

Серед руїн, датованих приблизно IV-VI століттями, дослідники знайшли добре збережені старовинні стіни монастиря, розписані коптською мовою та біблійними символами перших християн.

За словами археологів, знахідка допомагає розкрити природу життя і стиль поселення пустельних ченців-відлюдників на території Південного Єгипту.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на будівництві траси Дніпро-Решетилівка дорожники знайшли монету, виготовлену понад 600 років тому.

В Єгипті знайдено руїни одного з перших християнських монастирів_1
В Єгипті знайдено руїни одного з перших християнських монастирів_3
В Єгипті знайдено руїни одного з перших християнських монастирів_5
Читайте також:
Історія
У 2014 року у центрі Полтави археологи та краєзнавці виявили комплекс кола "Мартинівки" по вулиці Жовтневій (на сьогодні – Соборності), 5.
20 липня, 18:45
Історія
Багато хто з яких, до речі, інвентарю взагалі не містив. Такі ось нитки історії, які ведуть до нинішніх мерзенних часів.
14 липня, 18:12
Життя
Під час розкопок у Південній Америці група міжнародних фахівців-палеонтологів знайшла рештки раніше невідомого родича тиранозавра.
09 липня, 20:36
Історія
Пошуки судна велися з 1999 року
04 лютого, 16:17
Історія
На думку дослідників, вони знайшли поховання багатого чоловіка
05 січня, 11:37
Історія
Її вік сягає 41,5 тис. років, а точне призначення невідоме
02.12.2021, 16:34