В ЄС закликали виділити ефірний час для навчання дітей у період карантину

ПОЛІТИКА
20 березня, 07:22
В ЄС закликали виділити ефірний час для навчання дітей у період карантину

Без належної підтримки дистанційна освіта не буде ефективною.

«Європейська Солідарність» закликала національного суспільного мовника виділити ефірний час для проведення телевізійних уроків, аби таким чином дати дітям можливість навчатися.

«Вважаємо, що уряд і Міністерство освіти мають разом з НСТУ організувати і сформувати щоденну ТБ програму для навчання дітей, а також провести чітку, повномаштабну інформаційну кампанію та роз’яснити батькам про час і предмети таких уроків», – йдеться у повідомленні політсили.

«Здавалося б, карантин – це і є той момент, коли задекларована "держава у смартфоні" має показати свою ефективність. На жаль, дотепні розповіді про вирішення державою будь-якого питання для громадянина в один клік жодним чином не мають нічого спільного реальністю. Варто визнати, що зараз дистанційне навчання відбувається неефективно. Правду сказати, воно повністю провалене. Діти вдома залишаються сам на сам зі своїми проблемами в навчанні, бо просто отримують завдання і мають його якось виконати», – констатують у ЄС.

На думку представників політсили, реалізація пропозиції забезпечить українським дітям максимально ефективне навчання у дистанційному режимі. 

Читайте також:
Абітурієнти можуть вступити майже до 100 закладів.
02 червня, 18:09
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
У Бахмуті відбулась зустріч офіцерів командування Збройних сил України з представниками місцевих органів влади та педагогами району.
23 травня, 15:58
Законопроект має відстоювати інтереси тих, хто навчався за старою програмою і мав вже захиститися.
21 травня, 16:24
Створення Інституту соціального виховання мало виховати «радянського громадянина»...
17 травня, 16:39
У першу чергу вчителям закидали критичну кількість допущених помилок на уроках історії, географії та математики.
11 квітня, 15:30