В ЄС закликали виділити ефірний час для навчання дітей у період карантину

ПОЛІТИКА
20.03.2020, 07:22
В ЄС закликали виділити ефірний час для навчання дітей у період карантину

Без належної підтримки дистанційна освіта не буде ефективною.

«Європейська Солідарність» закликала національного суспільного мовника виділити ефірний час для проведення телевізійних уроків, аби таким чином дати дітям можливість навчатися.

«Вважаємо, що уряд і Міністерство освіти мають разом з НСТУ організувати і сформувати щоденну ТБ програму для навчання дітей, а також провести чітку, повномаштабну інформаційну кампанію та роз’яснити батькам про час і предмети таких уроків», – йдеться у повідомленні політсили.

«Здавалося б, карантин – це і є той момент, коли задекларована "держава у смартфоні" має показати свою ефективність. На жаль, дотепні розповіді про вирішення державою будь-якого питання для громадянина в один клік жодним чином не мають нічого спільного реальністю. Варто визнати, що зараз дистанційне навчання відбувається неефективно. Правду сказати, воно повністю провалене. Діти вдома залишаються сам на сам зі своїми проблемами в навчанні, бо просто отримують завдання і мають його якось виконати», – констатують у ЄС.

На думку представників політсили, реалізація пропозиції забезпечить українським дітям максимально ефективне навчання у дистанційному режимі. 

Читайте також:
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17
Керівників вишів та технікумів попросили врахувати рішення уряду, за яким забороняється відвідувати заклади освіти у групах понад 20 людей.
13.11.2020, 17:04
Керівництво навчального закладу в приміщення не допускають спецпризначенці.
28.10.2020, 17:00
Стипендія ім. М.С. Грушевського призначається за особливі досягнення у навчальній та науковій роботі.
28.10.2020, 11:27
У найближчий місяць навчання полтавських студентів відбуватиметься в особливих умовах.
16.10.2020, 12:05