"вагнерівці" збираються імітувати обстріл Білорусі з боку України

ВІЙНА
21.12.2022, 21:05
"вагнерівці" збираються імітувати обстріл Білорусі з боку України

"Найманці розділені на дві групи (80-90 осіб) й прибули в район села Крупейкі (Лоєвський район, Гомельська область) для виконання завдань"

російські найманці ПВК "Ліга", що входить до складу ПВК "Вагнер", прибули на кордон з Україною з метою підготовки провокації. Одним зі сценаріїв є обстріл території Білорусі нібито бійцями ЗСУ.

Про це з посиланням на місцеве підпілля повідомляє Центр національного спротиву, інформує медіа агенція Останній Бастіон

"Найманці розділені на дві групи (80-90 осіб) й прибули в район села Крупейкі (Лоєвський район, Гомельська область) для виконання завдань. В розпорядженні груп перебуває легкоброньована техніка і тентовані вантажні автомобілі. Групи посилені інженерними підрозділами", - йдеться у повідомленні.

В Центрі нагадали, що водночас Білорусь запровадила тимчасове обмеження на в’їзд та вхід у межах прикордонної смуги Лоєвського району Гомельської області.

"Одним зі сценаріїв провокації є обстріл території Білорусі нібито з боку ЗСУ", - зазначили в Центрі нацспротиву.

Там також уточнили, що йдеться про тих найманців, які прибули до Білорусі 20 вересня. Тоді на територію білоруського приватного охоронного підприємства "ГардСервіс", де розміщувались найманці, доставили 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області, повідомляє ЦНС.

В Центрі національного спротиву зауважили, що "ГардСервіс" - не просто приватне охоронне підприємство. Воно є першим подібним підприємством в Білорусі й створено спеціальним указом самопроголошеного президента Олександра Лукашенка у 2019 році. Базуються "охоронці" на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців. 

Читайте також:
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09 березня, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03 березня, 17:28
Війна
Білоруський диктатор погрожу "чималою" кількістю силовиків
27 лютого, 20:05
Війна
Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону
25 лютого, 12:20
Війна
Однак, за його словами, ворога не можна недооцінювати, і в будь-який момент цей напрямок також може стати активним.
20 лютого, 13:17
Війна
Командувач запевнив, що українські військові значно укріпили північний кордон.
19 лютого, 09:25