Вакцинацію проти COVID-19 проводять у 5 містах Полтавщини

ПОЛТАВА
01.03.2021, 16:25
Вакцинацію проти COVID-19 проводять у 5 містах Полтавщини

Медиків Полтавщини вакцинують від коронавірусу в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Гадячі і Миргороді.

У цих п’ятьох містах організували спеціальні пункти щеплень. До них організували підвіз медичних працівників.

170 медиків уже отримали щеплення. 

Зараз у Полтавській області діє одна мобільна бригада, яка пройшла навчання у Києві з експертами ВООЗ і проводить вакцинацію препаратом Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Цього тижня завершиться підготовка фахівців і кількість мобільних бригад з вакцинації збільшиться до 11. Ці бригади працюватимуть на другому етапі кампанії. Кількість пунктів щеплення зросте до 75.
З 1 березня українці можуть записатися до електронної черги на вакцинацію проти COVID-19 на державному порталі "Дія". Для цього мобільний застосунок потрібно оновити до останньої версії.
Записатися до листа очікування може кожен охочий, крім працівників закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовців та працівників структур державної безпеки, які й так перебувають у пріоритетній групі на щеплення.


На початкових етапах для вакцинації населення планують використовувати вакцини AstraZeneca (Covishield), Pfizer/BioNTech, SinovacBiotech, Novavax. Якою саме буде вакцина, людина дізнається в сповіщенні.
Щоб записатися до черги, спершу потрібно обрати з переліку категорію, до якої ви належите. Далі необхідно обрати місто, в якому буде зручно вакцинуватися.
Після цього людина отримує підтвердження про запис до листа очікування на вакцинацію. Скільки часу чекати – не кажуть.
У чергу на вакцинацію можна записатися через національний контакт-центр з питань протидії COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19.
Зараз формується лист очікування на вакцинацію. Громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою по вакцинації.
Поки що Міністерство цифрової трансформації збирає електронні заявки від населення на вакцинацію проти COVID-19 у додатку "Дія", щоб сформувати мапу вакцинації населення. 
 

У світі зараз добре забезпечені вакцинами Велика Британія і США. Вони вклали значні суми в розробку вакцин і тому першими почали щеплення населення.

Сербія зараз на восьмому місці за  кількістю вакцинованого населення. Це одна з небагатьох країн, де є російська вакцина Sputnik V та китайська SinoPharm.

Читайте також:
Полтава
Головний заклад вищої освіти Луганщини остаточно переїхав на Захід, а саме до Полтавщини, де продовжуватиме діяльність.
09 травня, 21:36
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35
Полтава
Вояки Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" потребують нашої з вами допомоги.
18 квітня, 17:51
Полтава
НВР "Правий сектор" Полтавщини дякує за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
14 квітня, 12:35
Полтава
ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб.
12 квітня, 14:55