Британський уряд опублікував звіт про побічні реакції на вакцини станом на 24 січня.

19 лютого, 11:45
Британський уряд опублікував звіт про побічні реакції на вакцини станом на 24 січня.

Зареєстровано майже 50 тис. Побічних реакцій на Pfizer і 21 тис. - на AstraZeneca.

Всього було введено 5,4 млн перших доз вакцини Pfizer / BioNTech і 1,5 млн AstraZeneca, а також близько 0,5 млн других доз, переважно Pfizer / BioNTech. Зареєстровано майже 50 тис. Побічних реакцій на Pfizer і 21 тис. - на AstraZeneca. Формально побічні ефекти "вилазять" у 1% вакцинованих, і найчастіше тільки цим і обмежуються, проте в багатьох випадках мова йде про тяжкі наслідки.

Так, відзначається, що завдяки вакцині Pfizer, яка використовує технологію м-РНК для "навчання" людських клітин, 5 осіб осліпли. Всього на сьогоднішній день зареєстровано 634 порушення зору після вакцинації. Видання пише, що багато хто не міг довго бачитися з рідними і друзями через ізоляцію, а тепер вони взагалі ніколи їх більше не побачать.

Британський уряд опублікував звіт про побічні реакції на вакцини станом на 24 січня._1

Вакцини також викликали 21 інсульт, 6 викиднів.

Після вакцинації померло 107 осіб, причому 7 з них - це ті, хто помер безпосередньо після щеплення ( "впали замертво відразу після уколу"), і це тільки те, що потрапило в звіт.

Видання відзначає, що все це сталося "в результаті отримання експериментальної, екстрено схваленої вакцини, виробники якої абсолютно не несуть відповідальності за будь-які побічні реакції".

Також на 24 січня повідомлялося про 69 випадках паралічу Белла - стану, який викликає слабкість або параліч м'язів одного боку обличчя (так звана лицьова асиметрія).

Редакція Останнього Бастіону закликає громадян України бути уважними та зважено приймати рішення про те чим вакцинуватися і коли вакцинуватися. Ми маємо зважено приймати рішення, котрі стосуються нашого життя та здоров’я і ретельно перевіряти інформацію про вакцини, котрі нам (колись, в далекому майбутньому) надасть Уряд в особі міністра охорони здоров’я Максима Степанова (а може і не Степанова).

Україна ризикує стати першою у світі країною, котра подолала пандемію без вакцини (може це і добре).

Тим часом МОЗ Степанова вже прогнозує другу хвилю вакцинації в Україні (не маючи в розпорядженні жодної дози вакцини) через 6-9 місяців після старту першої... Це все виглядає дуже смішно, але що ми могли очікувати від ЗеВлади ?

Читайте також:
Російський фармакологічний препарат проти коронавірусу "Sputnik V" розпочали випробувати на мешканцях Індії.
02.12.2020, 10:27
Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.
16.10.2020, 10:37
Наприкінці 2020 року у Фінляндській Республіці може розпочатися масова вакцинація населення з метою зупинити поширення COVID-19.
13.10.2020, 08:51
Команда Володимира Зеленського має намір закуповувати сумнівну вакцину.
02.10.2020, 12:18
1 млн 317 тис. 694 громадян України є носіями коронавірусної інфекції, з них 136 тис. 811 осіб – активні хворі.
вчора, 10:24