ВАКС конфіскував активи ексначальника сервісного центру МВС

КРИМІНАЛ
20.09.2024, 18:34
ВАКС конфіскував активи ексначальника сервісного центру МВС

Суд конфіскував у Олександра Савченка 4,6 млн. грн та автомобіль

Вищий антикорупційний суд конфіскував автомобіль Škoda Kodiaq 2023 року випуску та 4,63 млн грн готівкових коштів колишнього начальника територіального сервісного центру регіонального сервісного центру Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області Олександра Савченка.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не уточнюючи прізвища чиновника.

«20 вересня 2024 року колегія суддів ВАКС частково задовольнила позов прокурора САП про визнання необґрунтованими активів, виявлених у начальника територіального сервісного центру регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Дніпропетровській області, та стягнення їх у дохід держави. За результатами розгляду суд частково задовольнив вимоги прокурора: визнав необґрунтованими активи на суму 4 634 755 грн та автомобіль, і постановив стягнути це майно до державного бюджету», – інформує САП.


 

Читайте також:
Політика
Як Олена Шуляк поєднує реформу містобудування з бізнес-інтересами власної родини.
06:23
Кримінал
НАБУ і САП вручили підозру Андрію Єрмаку у справі про легалізацію 460 млн грн на будівництві під Києвом.
вчора, 22:58
Кримінал
Зараз НАБУ проводить слідчі заходи з Єрмаком. Можливо, навіть оголошує йому підозру.
вчора, 20:27
Політика
Як родина дрогобицьких бізнесменів отримала контроль над конфіскованим майном рф.
вчора, 19:43
Кримінал
Апеляційна палата ВАКС частково задовольнила апеляційну скаргу та змінила вирок колишньому очільнику ДФС Роману Насірову.
вчора, 18:36
Війна
Перед політичними заявами Трампа хтось масово обвалював ціни на нафту.
08 травня, 15:23