ВАКС продовжує розгляд справи проти міського голови Одеси Труханова стосовно заволодіння 92 млн грн

КРИМІНАЛ
31 березня, 17:26
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
Фото: Главком

На Геннадія Труханова "спустили собак".

ВАКС продовжив розгляд справи заводу "Краян". Навколо якої уже понад два роки триває судова тяганина. 
Розгляд справи транслювався в прямому ефірі на сторінці ВАКС у ФБ.
 

Нагадаємо, ще у жовтні 2018 року НАБУ та САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно Одеського міського голови та ще 7 осіб, яких вважають причетними до заволодіння 92 млн грн місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель заводу.

Відомо, що наприкінці 2016 року Одеська міська рада придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП Завод "Краян", за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованим ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн.

ВАКС продовжує розгляд справи проти міського голови Одеси Труханова стосовно заволодіння 92 млн грн_1При цьому, як встановила експертиза, фактична вартість будівлі могла становити близько 92 млн грн.

Також, за версією слідства, купівля будівлі була не обґрунтованою, оскільки розрахунки щодо економії коштів місцевого бюджету здійснювалися на площу 44 тис. кв. м, хоча корисна площа "Краян" становить усього 7100 кв. М.

У НАБУ стверджують, що ще у липні 2016 року невстановлені особи досягли попередньої домовленості із Одеським міським головою щодо заволодіння коштами під виглядом купівлі-продажу будівлі ВАТ ХК "Краян".

Наразі встановлено ролі 8 осіб, причетних до організації корупційної схеми. Розслідування стосовно їх дій, у тому числі Одеського міського голови, завершено.
 

вибір редакції
Читайте також:
Попкова і ще понад 10 патріотів протиправно затримали наприкінці серпня цього року в Одесі.
16 вересня, 14:53
Йдеться про есмінець ВМС Великої Британї «Дефендер» і фрегат ППО ВМС Нідерландів «Евертсен»
18 червня, 16:45
По справі Сергія Стерненка триває апеляція в Одеському апеляційному суді, а потім його знову чекають в Приморському районному суді.
21 травня, 17:05
Прихильники громадського діяча збираються на нову акцію під офісом Зеленського.
19 березня, 17:44