Вандали розписали полтавську церкву антиукраїнськими прокльонами

ПОЛТАВА
31.10.2014, 10:01

У ніч із п’ятниці на суботу храм Юрія Переможця в Кобеляках Полтавської області невідомі вкрили образами та залякуваннями.

Червоні написи з балончиків-пульверизаторів на білих стінах знівечили зовнішній вигляд храму. Антиукраїнськими написами вандали вкрили будівлю практично зі всіх боків. Тексти гасел залякують українців Путіним, та містять образи на адресу українців: «Геть з Донбасу», «Ганьба – Україні, героям - ганьба». А також вимагають повернути Леніна.

Храм Юрія Переможця приналежний Українській Православній церкві Київського Патріархату. А його настоятель отець Дмитро Кулічковський відомий місцевий активіст переконаний, що це помста за його проукраїнську позицію. Навесні цього року отець був серед тих, хто власноруч валив головний пам’ятник Леніну у райцентрі. З тих пір образливі написи заявляються на стінах храму вже вп’яте.

Як правило, вандали, зверталися до настоятеля храму Дмитра Кулічковського з вимогою повернути на місце знесений бюст Ілліча. Цього разу написи ганблять державу Україна, та обіцяють: «Путін прийде — порядок наведе».

«Та людина сама не відає, що робить. Можна не любити та не поважати мене особисто. Але ж це — Храм. Глумитися над ним є гріхом» – каже Дмитро Кулічковський з приводу чергового акту вандалізму.

Міліція розпочала чергове розслідування, чотири попередні результатів не дали.


Читайте також:
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55