Вантажівки з гуманітарною допомогою від Німеччини уже на території України

УКРАЇНА
07.10.2014, 13:31
Вантажівки з гуманітарною допомогою від Німеччини уже на території України

Сьогодні, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини перетнули українсько-польський кордон.

Повідомили на сайті Управління ДСНС України в Полтавській області.

«Речі першої необхідності, побутові прилади та одяг для українців доправив Парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Ганс-Йоахім Фухтель. Він перебував у першій вантажівці, яка перетнула кордон. Це свідчить про повагу та бажання Уряду Німеччини допомогти Україні», - розповів голова Управління ДСНС України Сергій Бочковський.

Він також повідомив, що у подальшому Товариство Червоного Хреста в Україні та регіональні штаби ДСНС України розповсюджуватимуть цю допомогу по областях.

Зі свого боку Ганс-Йоахім Фухтель зазначив, що Німеччина прагне підтримати Україну у такі складні часи.

Наразі вантажівки перебувають на території України і партіями вже вирушили до визначеного місця подальшого розподілу вантажу.

Нагадаємо, ще наприкінці серпня цього року канцлер Федеративної Республіки Німеччини Ангела Меркель, під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, висловила намір Німеччини надати нашій державі гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб. І вже у вересні Україна отримала офіційний лист від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) про надання українцям гуманітарного вантажу. Таким чином, протягом жовтня до України прибуде більше 110 вантажівок з гуманітарною допомогою (зимовий одяг, побутова техніка) та більше 100 вантажівок з технічним обладнанням для побудови трьох транзитних пунктів із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей, які тимчасово переміщаються з районів проведення АТО.

Відділ моніторингу "Останнього Бастіону"