"Ваша час настав"

ВІЙНА
24.06.2023, 13:45
"Ваша час настав"

Легіон «Свобода Росії» закликав росіян скидати режим путіна

Легіон «Свобода Росії»: «Сучасна росія не виборює своє майбутнє. Не за свободу та незалежність, а за хибні цінності та гаманці кремлівських дідів»

Легіон «Свобода Росії» закликав російських солдатів до боротьби, і зазначив, що криваму диктатору Путіну не вдалось відстояти країну, а навпаки він опустив її на цивілізаційне дно.

Про це йдеться у новій заяві опублікованій у суботу 24 червня, у Telegram-каналі добровольців РФ.

Представники Легіону «Свобода Росії» вважають, що конфлікт з Вагнером і здавання величезної кількості територій без бою показали те, що Кремль зовсім не готовий до внутрішніх чвар.

«Він готовий вбивати та грабувати людей в інших країнах, ґвалтувати мирних жителів України, але не захистити своїх людей від військових злочинів своїх солдатів. Ваша витівка з мобілізацією вийшла вам боком. Силовий переворот, спровокований путінською війною настав»,– сказано у заяві.

«Сучасна росія не виборює своє майбутнє. Не за свободу та незалежність, а за хибні цінності та гаманці кремлівських дідів. Путіну вже не вдалося відстояти країну. Мав шанс, 20 років шансів. Але він ним не скористався: тільки далі й надалі опускав росію на дно цивілізації. А тепер і його, путіна, і всіх його генералів-клоунів жорстко вмочили обличчям у правду. І зробили це його ж люди, які бачили, що таке війна і хочуть боротися не за вигадані ідеали, а за картину світу, яку вони вважають справжньою», – вважають бійці російського добровольчого батальйону

Представники добровольчого батальйону також закликали російських солдатів до боротьби із режимом.

«Солдати, офіцери: ваша година настала. Розгорніть свою зброю на вежі Кремля, не дайте усобицям втопити росію в крові. Настав час припинити безглузде і жорстоке вбивство українців, загибель на фронті тисяч росіян і повернутися додому: туди, де ви зараз потрібні», – зазначили представники Легіону «Свобода Росії».

Читайте також:
Війна
Це відбувається це з «мовчазної згоди» української влади, зокрема Міністерства культури, яке ігнорує постанову ВР від 2022 року.
вчора, 17:53
Війна
Німецькій владі потрібно бути готовою надавати допомогу Україні і без участі США.
вчора, 15:07
Війна
Ворог намагається видати бажане за дійсне. Проте і нам не слід применшувати загрозу, яку становить ресурсна федерація московії.
вчора, 13:41
Війна
Чи стоїть прислуга Біленького і депутатів на обліку в ТЦК, центр комплектування не повідомляє.
вчора, 09:00
Війна
Встановлено факти, коли українців кидали на підвал за фото 10-річної давнини із синьо-жовтою символікою на одязі. Ситуація погіршується.
вчора, 08:25
Війна
Темні хмари, що згустилися над європейським континентом після 24.II.2022, ще далекі від того, щоб розвіятися. Захід загнав себе у безвихідь.
вчора, 06:07