Вашинґтон не піде на компроміс із Пекіном

ЕКОНОМІКА
28 серпня, 17:53
Вашинґтон не піде на компроміс із Пекіном
Фото: Financial Times

Американська національна безпека виявилася важливішою за будь-який ґешефт і торгові зв'язки із комуністичним режимом Китаю.

На цьому наполягає очільниця Міністерства торгівлі США пані Джина Раймондо, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Financial Times".

Днями чиновниця розпочала офіційний робочий візит до КНР із метою віднайти можливості для двосторонньої торгівлі, яка, за її словами, «не торкається чутливих питань», перш за все геополітичних.

Натомість міністр торгівлі Піднебесної товариш Ван Вень Тао заявив, що «більшість американсько-китайської торгівлі має позитивний характер і повинна безперешкодно продовжуватись».

Окремо слід додати, що Вашинґтон не готовий розмінювати власну національну безпеку на вигоду від взаємовигідних відносин із Пекіном, тому попри всі гучні заяви обмежує Китай у найбільш технологічних сферах.

Між тим, як раніше вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", КНР різко збільшила експорт до РФ, зокрема, йдеться про товари як подвійного призначення, так і з потенційно військовим застосуванням.

Читайте також:
Політика
Комуністичний Китай інвестує понад $1,4 мільярда у новий інститут. Його очолюють дослідники з лабораторії ядерної зброї у Лос-Аламосі.
19 листопада, 17:30
Світ
Джозеф Байден і Сі Цзіньпін зустрінуться у середу, 15 листопада, у Сан-Франциско. Серед головних тем: глобальна торгівля і війна.
12 листопада, 19:45
Світ
Китайські комуністи висувають все нові вимоги тим, хто має власну позицію щодо відносин із Тайванем. Нині Пекін накинувся на Таллінн.
08 листопада, 19:06
Війна
Велика Британія разом з союзниками з НАТО також припиняють свою участь в ДЗЗСЄ.
07 листопада, 15:03
Світ
Америка прораховує наслідки ядерного удару по московії, яка провалила випробування власних міжконтинентальних ракет.
06 листопада, 07:25
Світ
Уряди трьох латиноамериканських країн звинуватили ізраїльський режим у геноциді палестинців смуги Ґаза. Першою демарш здійснила Болівія.
01 листопада, 10:52