Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії

КРИМІНАЛ
17.03.2023, 19:47
Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії

Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.

Красномовним свідченням є викладені українським партизаном на псевдо "Фашик Донецький" фотокопій документів про придбання нерухомості Денисом Пушиліним у Бразилії.

Нічого незвичайного, просто ватажок "ДиНиРи" Пушилін настільки сильно вірить у перемогу РФ на полі бою, що встиг придбати нерухомість у бразильському місті Ґаропаба-ду-Сул.

Знаково, що терорист і махінатор Пушилін придбав нерухоме майно загальною площею 550 м² відразу після звільнення Херсона Силами оборони України торік восени.

Доволі дивно, що у відкритих державних реєстрах Федеративної республіки Бразилія країни колишній співробітник відомий фінансової піраміди "МММ" чомусь уже названий бразильцем.

Наразі невідомо, яким чином та за посередництва кого саме ватажок донецьких терористів, сепаратистів і поплічник російських окупантів Пушилін зумів нажити цінне майно за океаном.

У зв'язку з цим, закликаємо вітчизняну дипломатію та правоохоронні органи невідкладно звернути увагу на вищевикладену ситуацію!

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що власник російської приватної військової компанії "Вагнер" знову сплутав карти Генеральному штабу і Міністерству оборони РФ.

Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії_1
Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії_3
Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32