Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії

КРИМІНАЛ
17 березня, 19:47
Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії

Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.

Красномовним свідченням є викладені українським партизаном на псевдо "Фашик Донецький" фотокопій документів про придбання нерухомості Денисом Пушиліним у Бразилії.

Нічого незвичайного, просто ватажок "ДиНиРи" Пушилін настільки сильно вірить у перемогу РФ на полі бою, що встиг придбати нерухомість у бразильському місті Ґаропаба-ду-Сул.

Знаково, що терорист і махінатор Пушилін придбав нерухоме майно загальною площею 550 м² відразу після звільнення Херсона Силами оборони України торік восени.

Доволі дивно, що у відкритих державних реєстрах Федеративної республіки Бразилія країни колишній співробітник відомий фінансової піраміди "МММ" чомусь уже названий бразильцем.

Наразі невідомо, яким чином та за посередництва кого саме ватажок донецьких терористів, сепаратистів і поплічник російських окупантів Пушилін зумів нажити цінне майно за океаном.

У зв'язку з цим, закликаємо вітчизняну дипломатію та правоохоронні органи невідкладно звернути увагу на вищевикладену ситуацію!

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що власник російської приватної військової компанії "Вагнер" знову сплутав карти Генеральному штабу і Міністерству оборони РФ.

Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії_1
Ватажок донецьких терористів Пушилін зібрався отаборитися у Бразилії_3
Читайте також:
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.
16 березня, 17:48
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39
Світ
прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова
06 березня, 10:05
Війна
Загін 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту рф відмовився брати участь у наступі
05 березня, 12:53