Для захоплення всього Донбасу росіянам треба 2-3 роки

ВІЙНА
10 лютого, 19:36
Для захоплення всього Донбасу росіянам треба 2-3 роки
Фото: Google

Власник російської приватної військової компанії "Вагнер" знову сплутав карти Генеральному штабу і Міністерству оборони РФ.

Так, воєнний злочинець Євгєній Прігожин в одному з недавніх інтерв'ю невтішно визнав, що для захоплення всієї Донецької та Луганської областей окупантам необхідно 2 роки.

У разі ж, якщо Кремль накаже йти до Дніпра (тобто, загарбувати все українське Лівобережжя – прим. ред.), то бойові дії триватимуть до 3 років із чималими втратами для обох сторін конфлікту.

Водночас названий агітатор і рекрутер багатотисячного російського "гарматного м'яса" у в'язницях уточнює, для цієї кампанії слід мобілізувати щонайменше 1 мільйон громадян, причому не тільки чоловіків.

Прігожин також переконаний, що російський режим мусить негайно перевести економіку на "військові рейки", закрити державний кордон і відмовитися від будь-якого діалогу з колективним Заходом, який озброює та фінансово підтримує Україну.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що Лиманський напрямок Східного фронту палає не менше за сусідні Сватівський і Бахмутський, але тут бої зосереджені у лісовій гущавині.

Читайте також:
Війна
З окупованих районів України надходять дані про те, що знищених кадировців там співають у християнських церквах московські попи.
24 травня, 11:08
Війна
ЗСУ завдали удари по командному пункту у Кліщіївці під Бахмутом. Було ліквідовано 3 полковників та близько 20 солдат і офіцерів
14 травня, 14:35
Війна
Пропагандист працював в Україні пропагандистом й очолював приймальню псевдопартії "Справедлива росія - За правду"
27 квітня, 14:26
Війна
«Если Донбасс и надо было от кого-то защищать, то от таких вот «защитников». Только об этом никакой путин не расскажет».
27 квітня, 12:35
Війна
«Бавовна» у тимчасово окупованому Мелітополі: у повітря злетів тепловоз із кадировцями
22 квітня, 13:14
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ звів фортифікаційні споруди довкола Мелітополя з метою зупинити наступ українських захисників.
13 квітня, 20:05