Ватутін помстився Киві

Виміри
12 січня, 12:55

Ватутін нагадав Киві, яка доля спіткає зрадників України і колаборантів

31 грудня 2021 року Офісом генерального прокурора було внесено до ЄРДР кримінальне провадження за статтею 111 Кримінального кодексу України “Державна зрада” щодо народного депутата Іллі Киви.

Про це нас повідомив Начальник третього відділу Офісу Генерального прокурора О.Ватутін.

Дані про злочин внесені до ЄРДР за заявою Геннадія Сікалова від 26 жовтня 2021 року.

Ватутін помстився Киві_1

Офіс Генерального прокурора не поспішав вносити дані про державно зраду СБУшного стукача Іллі Киви до ЄРДР, у зв'язку з чим ми змушені були звертатися до суду.

19 листопада 2021 року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва Остапчук Т.В. розглянув у відкритому судовому засіданні скаргу Геннадія Сікалова на бездіяльність уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 19 листопада 2021 року було зобов'язано компетентних посадових осіб Офісу Генерального прокурора внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою Геннадія Сікалова від 26.10.2021 року про вчинення кримінального правопорушення та розпочати досудове розслідування.

31 грудня 2021 року Офісом Генерального прокурора було внесено кримінальне провадження щодо державної зради Іллі Киви.

Ватутін помстився Киві_3

Проведення досудового розслідування було доручено слідчим Центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Санкція статті 111 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 28 травня 2019 року головний редактор «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов звернувся до ДБР з заявою про вчинення ряду кримінальних правопорушень, до яких причетні представники влади та силових структур. Після публікації «Останнім Бастіоном» численних викривальних матеріалів щодо відомих осіб у ніч із 21 на 22 березня 2019 року у центрі Полтави був здійснений підпал автомобіля Геннадія Сікалова. Журналіста спробували залякати шляхом знищення його майна.

Ватутін помстився Киві_5

Нам відомий безпосередній виконавець підпалу — 36-річний мешканець Києва Олексій Середюк, а також замовники — Ілля Кива та Сергій Чередніченко.

Кива отримав підтримку від місцевих структур поліції. Працівники поліції з'явилися на місці події навіть раніше, ніж мешканці будинку почали виходити, щоб врятувати свої автомобілі від загоряння, а це може свідчити про організацію та супроводження даної акції правоохоронцями.

Пізніше поліцейські продемонстрували явну заангажованість своїм небажанням розслідувати справу. Таким чином можна говорити, що до тиску проти журналіста було залучене організоване злочинне угрупування.

Після подачі заяви до ДБР відбулася нова спроба залякування головного редактора «Останнього Бастіону». У ніч із 23 на 24 травня був здійснений напад на підприємство, яке належить дружині Геннадія Сікалова.

Розслідування даних злочинів досі триває.

В контексті політичних заяв і дій  психічно хворого Киви, дивною виглядає колаборація із партією Удар Віталія Кличка.

Акції прославляючих путіна і росію сепаратистів Киви проходять за технічної і майнової підтримки очільників Полтавського обласного,  і Полтавського міського осередків партії Кличка "Удар".

Можливо, Віталій Кличко не знає про проросійське орієнтування сбушного стукача, а можливо і інше, СБУ, після Правого Сектору, Авакофа, Мертвечука, наступним об'єктом для дятла вибрала саме Кличка, як одного з найвірогідніших переможців наступних президентських перегонів. І політична повія  Кива, можливо, найкращий кандидат у заслані козачки.

Не так давно Ілля Кива звинувачував кума Віталія Кличка Артура Палатного в "кришуванні" кримінального бізнесу в столиці.

Також Ілля Кива обіцяв, що Артур Палатний та Віталій Кличко сядуть до в'язниці.

А вже 18 грудня Ілля Кива провів свій сепаратистський сходняк у приміщенні "Reikartz Галерея", яке належить родині Іщейкіних. Власницею приміщення є Голова Полтавської міської партійної організації «УДАР Віталія Кличка» Юлія Іщейкіна. Її чоловік Костянтин Іщейкін є Головою Полтавської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Ватутін помстився Киві_7
Ватутін помстився Киві_9
Ватутін помстився Киві_11
Тітушки Киви на вході до Reikartz Галерея Полтава
Тітушки Киви на вході до Reikartz Галерея Полтава

На восьмому році російсько-української війни, коли на фронті гинуть українські воїни, у Верховній раді сидить осередок колаборантів, котрі мріють про союз з московією, та готові здати Україну в руки окупантів.

Всі ці цинічні потвори будуть відповідати за свої злочини. Це тільки початок...

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Обидва вважають себе царями
14 серпня, 11:15
Опінії
Іванківське подружжя під обстрілами, в окупації врятувало безцінні картини
08 серпня, 16:41
Кримінал
Колишні підлеглі міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського присягнули на вірність російським окупаційно-терористичним силам.
08 серпня, 09:23