На кого працює ДБР ?

ПОЛТАВА
18.01.2021, 14:27
На кого працює ДБР ?

ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова

У теруправлінні ДБР, розташованому у місті Полтава, демонструють зовсім інший підхід до питання свободи і безпеки журналістської діяльності, особливо – якщо ця діяльність загрожує інтересам вірних васалів Арсена Авакова.

Ще 28 травня 2019 року головний редактор «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов звернувся до ДБР з заявою про вчинення ряду кримінальних правопорушень, до яких причетні представники влади та силових структур. Після публікації «Останнім Бастіоном» численних викривальних матеріалів щодо відомих осіб у ніч із 21 на 22 березня 2019 року у центрі Полтави був здійснений підпал автомобіля Геннадія Сікалова. Журналіста спробували залякати шляхом знищення його майна.

На кого працює ДБР ?_1
На кого працює ДБР ?_3

Нам відомий безпосередній виконавець підпалу — 36-річний мешканець Києва Олексій Середюк, а також замовники — Ілля Кива та Сергій Чередніченко.

Одразу після загоряння автомобіля з місця події від’їхало авто, яке належить членові «Братства» – кишенькової партії товариша Киви Дмитра Корчинського.

Проте Кива, будучи тісно пов’язаним із міністром усіх справ Аваковим, заручився підтримкою не лише Корчинського, але й місцевих структур поліції. Працівники поліції з'явилися на місці події навіть раніше, ніж мешканці будинку почали виходити, щоб врятувати свої автомобілі від загоряння, а це може свідчити про організацію та супроводження даної акції правоохоронцями.

Пізніше поліцейські продемонстрували явну заангажованість своїм небажанням розслідувати справу. Таким чином можна говорити, що до тиску проти журналіста було залучене організоване злочинне угрупування.

Після подачі заяви до ДБР відбулася нова спроба залякування головного редактора «Останнього Бастіону». У ніч із 23 на 24 травня був здійснений напад на підприємство, яке належить дружині Геннадія Сікалова.

На кого працює ДБР ?_5
На кого працює ДБР ?_7

Попри масштаби злочинної діяльності та надані докази ДБР бездіє. А це свідчить про те, що розпіарена структура є не менш заангажованою, ніж МВС.

Справу про підпал автівки Геннадія Сікалова, де були встановлені замовники та виконавці злочину, ТУ ДБР у місті Полтаві "засекретили" та не дають дозволу на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження ані потерпілому (Геннадію Сікалову), ані його адвокатам.

Цікаво, що саме спонукало ДБРівців "засекретити" дане кримінальне провадження ? Як свідчить практика, головне під час розслідування не вийти на себе ?

Ми з вами впродовж тривалого часу спостерігаємо за діяльність на Полтавщині вірного васала Арсена Авакова Іллі Киви, можливо саме Кива вплинув на ДБР, щоб ті ненароком не притягнули його до відповідальності ?

Тим більше дивно виглядає ситуація з розслідуванням даного кримінального провадження, котре ДБР за наявної повної доказової бази, "ретельно розслідує" вже майже два роки і ніяк не може довести справу до суду !

В цьому контексті, слід згадати історію, коли торік  проросійське видання "Вісті", контрольоване кумом Володимира Путіна – Віктором Медведчуком, звернулося до правоохоронних органів України із публічною заявою, вимагаючи притягнути до відповідальності головного редактора видання "Останній Бастіон" Геннадія Сікалова за будівництво споруди на вулиці Соборності зі… свастям і рунами!

До слова, пси режиму (а інакше їх і не назвеш) у формі МВС тоді досить швидко відреагували на заклик людей Медведчука (до речі Ілля Кива теж входить в ОПЗЖо...у Медведчука) та оперативно порушили кримінальну справу по даному факту.

На кого працює ДБР ?_9

Проте ця справа, яка і так була шита білими нитками, розвалилася на самому початку.

І що ж ми спостерігаємо ? 

Коли вірним васалам Арсена Авакова потрібно виконати замовлення психічно хворого народного депутата чи проросійської зливної канави "Вісті", то піліціянти наввипередки, без зайвих роздумів, поспішають внести дані до ЄРДР. А коли ми, на шпальтах Останнього Бастіону, роками висвітлюємо розкрадання, корупцію та кримінальні витівки психічно хворих васалів Арсена Авакова та його підлеглих в погонах, це правоохоронні органи ніяк не цікавить. Ми можемо зрозуміти, коли на це закривають очі правоохоронці, котрі по вуха пов'язали в корупційних схемах та махінаціях, але ці факти не викликають занепокоєння в новостворених антикорупційних органів, СБУ та ДБР. Останні, до речі, замість того щоб виконувати свої прямі обов'язки та викривати кримінальні діяння перевертнів в погонах, їх покривають та "засекречують" кримінальні провадження не даючи навіть потерпілому та його адвокатам ознайомитися з матеріалами, котрі слідчі ДБР "спромоглися напрацювати" за майже два роки розслідування.

Сьогодні ми бачимо, як ДБР на загальнодержавному рівні перетворилося на інструмент цензури і політичних переслідувань та репресій. Але така ситуація – це лише загострення хвороби, яка для цієї державної структури є хронічною.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Співробітники СБУ затримали зловмисника на пункті пропуску.
15.06.2021, 16:01
Кримінал
Колишній начальник одного з територіальних управлінь "не догледів" обсяги виконаних робіт та їх вартість.
24.05.2021, 16:08
Кримінал
Поліціянт може відправитися за ґрати на 15 років.
14.05.2021, 16:27