«Вбивство Шеремета – крутіше лихих дев’яностих» – ветеран МВС

УКРАЇНА
20.07.2017, 11:54
«Вбивство Шеремета – крутіше лихих дев’яностих» – ветеран МВС

Ветеран МВС та засновник українського УБОЗу Валерій Кур заявив, що українці мають готуватися до війни через свавілля та зміцнілих бандитів.

– Вбивство Шеремета – це крутіше лихих дев’яностих. Нинішній стан справ гірший, ніж раніше. Злочинці підготовлені, озброєні, пройшли всі «стадії розвитку» та знову піднімають голову вже з новим мисленням, – Кур.

– Громадяни України, приготуйтеся до війни – починається свавілля. Вал кримінальної злочинності захлеснув правоохоронні органи, працювати нікому. Політики в свою чергу кинуть всі сили на ці резонансні злочини та до народу їм знову не буде ніякого діла. Шкода, що ціною таких кривавих злочинів громадськість розуміє, що її проблемами і поготів ніхто не стане займатися. Якщо говорити в загальному, нам нав'язують свою кримінальну ментальність і ми повернемося до блатним поняттям. Це дуже погано, – зазначив ветеран МВС.

– Мене лякає, що для багатьох найпростіше знайти в цьому вбивстві якийсь політичний слід. Дуже зручно виправдовувати свою бездіяльність умовним російським слідом. Правоохоронним органам потрібно проаналізувати, де було упущення. Адже основна робота робиться не в момент скоєння злочину, а до цього. Агентурна робота у нас ніяка. Трафік зброї взагалі не контролюється. Все одно до одного. Підкреслюю, я зараз говорю як криміналіст, як оперативник, – додав Кур.

Нагадаємо, сьогодні в Києві вшанували пам’ять загиблого рік тому журналіста Павла Шеремета. Журналісти та активісти під стінами Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ України вимагали знайти його вбивць.

На місце загибелі Шеремета в Києві, де журналісти та громадські активісти розпочали свою акцію, приходила і посол США в Україні Марі Йованович.

Віктор Карпенко