Вбивство Захарченка обнуляє зміст Мінських домовленостей – спікер Госдуми РФ

ПОЛТАВА
01.09.2018, 06:25

Вбивство у Донецьку ватажка самопроголошеної республіки «ДНР» Олександра Захарченка «обнуляє» ті кроки, які робить Росія та світова спільнота для вирішення конфлікту на Сході України. Про це заявив голова Госдуми РФ В’ячеслав Володін, передає «Інтерфакс».

«Це свавілля, яке обнуляє усі ті кроки, які здійснює Росія та світова спільнота для припинення війни на південному сході України», – сказав він.

За його словами, «було б правильно, щоб Парламентська Асамблея ОБСЄ дала свою оцінку тому, що трапилось і притягнула українську владу до відповіді за цей злочин».

Володін також заявив, що «київська влада, з однієї сторони, заявляє про необхідність реалізації Мінських домовленостей і виступає за мирне врегулювання ситуації в «ДНР» та «ЛНР», з іншої – терористичними методами позбавляється від законно обраних представників влади в Донбасі».

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40