Created with Sketch.

Велика таємниця Московії-Росії

05.07.2023, 17:18
Фото: Останній Бастіон

Із часу заснування на мерянській землі тюркського поселення з центром у Кремлі, звідти завжди лунає брехня підкріплена кривавими злочинами.

До тепер у сховищах Збройової палати Москви зберігається 6 парадних шоломів-шишаків на типу "єрихонка", які нібито носили тамтешні володарі (самозвані "російські царі" – прим. ред.).

А знаєте, що найцікавіше? – Всі вони прикрашені добірними цитатами з Корану, якими прославляється Аллах та його пророк Магомет, й окремо їхній земний намісник із роду Чинґізидів!

Ще якихось 500 років тому справжні засновники Московії-Росії, носилися зі скривавленими ятаганами й шаблюками один за одним територією конаючої Золотої Орди у намаганні розділити її на власний розсуд.

І були вони більш менш правовірними мусульманами: Узбек, Ширін, Тохтамиш, Булгак, Мамай, Шадибек, Темір, Касим, – і ніяких вам Ігорів чи Святославів, навмисно дописаних значно пізніше німкенею Єкатєріной II до розрядних книг Івана IV Лютого.

Власне до християнства, чи пак візантійської версії православ'я, запозиченого у тієї ж таки Орди, їхні спадкоємці стали переходити за династії Романових, спробувавши почати примусовий дрейф до Заходу.

Ось вам і Московія – "хранителька православ'я", ось вам і самозваний "третій Рим", який радше є "другою Тартарією" чи землею андрофагів, якщо перефразовувати славетного "батька історії" Геродота.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що географічно українські землі сягають Дону, того самого, де стоїть Ростов; про це писали античні автори, які стали класиками історіографії.

Читайте також
Червона «декомунізація»: повчальні уроки кривавої осені 1917-го
Історія
Бойовий чин лохвиччанина Олександра Гетманова закарбували у граніті
Полтава
Роковини загарбання царською Московією вільного Казанського ханства
Політика
Старовинні цвинтарі України потребують нашої підтримки
Опінії
Швейцарія визнала Голодомор геноцидом українців
Політика
Британський науковець Тимоті Ґартон Еш: наше минуле допомагає моделювати майбутнє
Історія